Szczęsny o żonie: Mogłaby się zadowolić tym, co mamy, i nic nie robić

przejdź do komentarzy

"(...) jest bardzo ambitną dziewczyną."

marina łuczenko-szczęsna marina łuczenko-szczęsna/Instagram
Marina Łuczenko-Szczęsna, która kilka tygodni temu wystąpiła na drogę sądową przeciw Pudelkowi, pracuje nad odzyskaniem dobrego imienia w mediach. Okładka w Gali i wywiad dla magazynu są kolejnym krokiem na tej drodze.

Piotr Kraśko zapytał Marinę o torebki, które kosztują parę średnich krajowych

W rozmowie z magazynem Wojtek Szczęsny chwali małżonkę:

Marina jest bardzo ambitną dziewczyną. Wykonuje swój zawód z miłości i to jest piękne. Ja pracuję, bo to sposób na utrzymanie rodziny. Marina nie musi, mogłaby się zadowolić tym, co mamy, i nic nie robić. A jednak pracuje, chociaż kosztuje ją to dużo zdrowia i poświęceń. Jestem przekonany, że jej pasja do muzyki jest większa niż moja do piłki - zapewnia.


Piosenkarka rozwija temat swoich ambicji:

Wojtek jest dla mnie najważniejszy. Uważam jednak, że każda kobieta powinna mieć poza związkiem swoją przestrzeń, w której się spełnia. Założyłam własną wytwórnię Marina Music LPP, w której ukazała się moja ostatnia płyta. Dzięki temu jestem niezależna biznesowo. Sama podejmuję decyzje związane z karierą i zarządzam kalendarzem - chwali się.


Szczęsny okrutnie drwi z Korwin-Piotrowskiej: Jeśli tak bardzo Pani pragnie..

Nie skąpi też komplementów pod adresem męża - piłkarza:

Wojtek nigdy nie nadużył mojego zaufania. Bardzo się starał, pokazując, że mu na mnie zależy. Wiadomo, jak to jest z chłopakami, którzy grają w piłkę – mają pieniądze, często myślą: „Mogę mieć każdą”. Ale dziewczyna, która ma poukładane w głowie i się szanuje, nie pozwoli sobie na to, by być jedną z wielu - mówi Łuczenko-Szczęsna.


Idealni?
Informuję, że ze względu na kłamliwe treści publikowane na portalu Pudelek.pl naruszające moje dobra osobiste, wytoczyłam powództwo przeciwko właścicielowi tego portalu. W oczekiwaniu na rozprawę w dniu 27 listopada 2017 roku Sąd wydał postanowienie (możecie je przeczytać na zdjęciu obok), które zobowiązuje właściciela portalu Pudelek.pl - spółkę http Sp. z o.o. do zaniechania publikacji obraźliwych i wulgarnych komentarzy internautów na mój temat na rok z możliwością przedłużenia na czas zakończenia postępowania. Podkreślam, że obowiązek moderowania komentarzy spoczywa na właścicielu portalu z mocy samego prawa, ale także z mocy zapisów regulaminu tego portalu. Pozwany celowo przeinaczył decyzję Sądu, aby po raz kolejny podważyć zaufanie społeczne do mnie i naruszyć moje dobra osobiste. Decyzja o całkowitym wyeliminowaniu komentarzy pod artykułami mnie dotyczącymi pochodzi tylko i wyłącznie od właściciela portalu Pudelek.pl, ktòrzy uderzają tym samym w wolność słowa. Mając na uwadze powyższe, chciałam wyprowadzić z błędu wszystkich, którzy po raz kolejny zostali zmanipulowani przez ten portal i poinformować, że nigdy nie było moim celem zablokowanie możliwości komentowania artykułów dotyczących mojej osoby, a jedynie eliminacja komentarzy bezprawnych tzn. obraźliwych i wulgarnych. Takiego nakazu powinni przestrzegać wszyscy, pod każdym artykułem internetowym. Nie robiąc tego, podważają prawo, a co najważniejsze promują hejt i trollowanie. Kochani nie bądźmy ignorantami! To poważny problem dzisiejszych czasów, często zagarniany pod dywan. Wiele osób na całym świecie przez hejt czy trollowanie odebrało sobie życie. Nie każdy jest silny i ma odwagę by się postawić i z tym walczyć. Będę walczyć o swoje prawa tym samym dodając odwagę innym, którzy boja się o swoją reputację. Nie mam absolutnie nic do stracenia. Jeżeli dokładnie wysłuchacie utworu M.I.A. z najnowszej płyty „On My Way”, to będziecie widzieć jakie mam nastawienie. Obok tak wielkiej liczby kłamstw i manipulacji, których celem jest wywołanie nienawiści, nie da się przejść obojętnie. ⛔️💪

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

Szczęsny o żonie: Mogłaby się zadowolić tym, co mamy, i nic nie robić

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (31): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 20-12-17, 11:52 cytuj
  A jak Was nie rozumiem. Jak można mówić, że mąż sponsoruje ? Przecież są małżeństwem. W każdym związku sytuacja jest inną, jedni zarabiają tyle samo, w innym jedno zarabia więcej w jeszcze inny jedno zajmuje się domem a inne pracuje. Napraede rozliczacie się z kasy co do grosza w małżeństwie? Według Was pilkaz w ogole chyba nie powinien mieć żony bo ciężko byłoby mu znaleźć taka, która mu dorówna zarobkami. A tak to każda dla Was jest utrzymanka. To samo pisaliscie o Szulim i jej bogatym mezu ( chociaz sam zawdziecza wszystko rodzinie ) mimo, że już przed ślubem była jedna z najlepiej zarabiających kobiet w Polsce.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 20-12-17, 11:51 cytuj
  A jak Was nie rozumiem. Jak można mówić, że mąż sponsoruje ? Przecież są małżeństwem. W każdym związku sytuacja jest inną, jedni zarabiają tyle samo, w innym jedno zarabia więcej w jeszcze inny jedno zajmuje się domem a inne pracuje. Napraede rozliczacie się z kasy co do grosza w małżeństwie? Według Was polkaz w ogole chyba nie powinien mieć żony bo ciężko byłoby mu znaleźć taka która mu dorówna zarobkami. A tak to każda dla Was jest utrzymanka. To samo pisaliscie o Szulim i jej bogatym mezu ( chociaz sam zawdziecza wszystko rodzinie ) mimo, że już przed ślubem była jedna z najlepiej zarabiających kobiet w Polsce.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 20-12-17, 11:51 cytuj
  A jak Was nie rozumiem. Jak można mówić, że mąż sponsoruje ? Przecież są małżeństwem. W każdym związku sytuacja jest inną, jedni zarabiają tyle samo, w innym jedno zarabia więcej w jeszcze inny jedno zajmuje się domem a inne pracuje. Napraede rozliczacie się z kasy co do grosza w małżeństwie? Według Was kilka z w ogole chyba nie powinien mieć żony bo ciężko byłoby mu znaleźć taka która mu dorówna zarobkami. A tak to każda dla Was jest utrzymanka. To samo pisaliscie o Szulim i jej bogatym mezu ( chociaz sam zawdziecza wszystko rodzinie ) mimo, że już przed ślubem była jedna z najlepiej zarabiających kobiet w Polsce.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 19-12-17, 10:54 cytuj
  Musiała założyć wytwórnię bo nikt nie chciał wydać jej płyty?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 19-12-17, 10:53 cytuj
  A co znowu o tym......
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 19-12-17, 10:53 cytuj
  A co znowu o tym......
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 19-12-17, 10:52 cytuj
  Widać,że bardzo ich to boli. Już setny wywiad o tym samym, jak nie ona to on. Żenada.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 19-12-17, 06:52 cytuj
  Nie zrozumiem nigdy czemu te wszystkie laski bogatych kolesi nie mogą przyznać że korzystają z ich kasy i zasłaniają się jakimiś poradami na temat rzekomych karier
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 19-12-17, 05:42 cytuj
  Nie lubie jej i jej muzyki. Jest strasznie infantylna jak na 30latke, jakby sie zatrzymała w rozwoju. Do tego ta wielka obraza majestatu, że ludzie jej nie lubią, a za co przepraszam mają ją lubić ? Nic fajnego, dobrego nie zrobiła, nic mądrego nie powiedziała...za setki przygłupich zdjec i fimow z twarza psa na ista hehehe. Ma pustke w głowie i tyle, to widać, slychać i czuć.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 18-12-17, 23:04 cytuj
  Dobra niech ona i Lewandowska robią co chcą. Tylko niech się oni wszyscy już zamkną, serio. Życzę im szczęścia ale rzygać się chce na kolejny wywiad, jak by świat miał się kręcić tylko wokół tych dwóch kobiet...nawet Borucowa nie jest taka wkurzająca. Bawcie się korzystacie z życia i przestańcie się już usprawiedliwiać, BAY
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 18-12-17, 21:58 cytuj
  Marinko...buahagahaha
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 18-12-17, 21:53 cytuj
  Czy oni nie wiedzą,ze wywiad i okładka w gali przynosi pecha.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 18-12-17, 21:51 cytuj
  pewno to glupie,ale oni naprawdę wyglądają jakby on ją sobie kupił.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 18-12-17, 18:12 cytuj
  Przykre jest to, ze ona akurat umie śpiewać. Tylko repertuar ma słabiutki.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 18-12-17, 17:23 cytuj
  Lanie wody, achhhh mogła by leżeć i pachnieć a tak za kasę Ejtka spełnia swoje "marzenia" o karierze i myśli że jest gwiazdą! Drogie ciuchy, podróże / mąż to wszystko sponsoruje. Plus koszt jej wypocin w studio nagraniowym. No, fakt gdyby nie męża kasa to by tak nie szalała! A jeszcze nie dawno jej rodzice sprzedali mieszkanie aby Marinka mogła realizować swoje marzenia , teraz rodziców spłaciła a Wojtek łoży na Marine !
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 18-12-17, 17:07 cytuj
  Żałośni są oboje, ona zakochana w sobie i nieprzyjmująca słowa krytyki, on udający wiernego, zakochanego męża:/
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 18-12-17, 16:33 cytuj
  Ja tam nic do niej nie mam choc piosenek nie slucham bo sa slabe ale niech nie robi sie na gwiazde bo nia zwyczajnie nie jest. Przynajmniej nie ma takiego parcia na szklo jak ten pustak lewandowska.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 18-12-17, 16:25 cytuj
  Rozumiem, że jest troszkę oderwana od rzeczywistości, ale jednak ma świetny głos, pamiętam że wygrywają jakieś konkursy itp. Nie przekonuje mnie jej repertuar, ale covery fajnie śpiewała. Jest ładna i ładna z nich para. Widać że się kochają, tak jak i Lewandowscy i Chodakowska z mężem. Po co ten hejt, przecież nam pensji nie zabiera. Po prostu jedni mają lepiej inni gorzej, a niektórzy nawet nie mogą marzyć o tym co mamy my zwykli nie- celebryci. Nie rozumiem, jak można kogoś hejtowac, za to że ma więcej.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 18-12-17, 16:18 cytuj
  gość, 18-12-17, 14:47 napisał(a):
  Żałosna jest ta dziewczyna. Nie ma za grosz dystansu do siebi. Wiele osób lubi i umie śpiewać nie tylko ona jedna ale nie każdemu jest dana wielka światowa kariera.


  jak sie ma parcie na szkło to trzeba wszystkim udowodnić że sie umie śpiewac (z różnym skutkiem) i sie płytę nagrywa
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 18-12-17, 15:56 cytuj
  Nikt nie lubi jak się po nim jedzie, tylko ludzie różnie na to reagują
  Nie masz konta? Zarejestruj się!