Szok! Były mąż Krupy zdradził, co do niej czuje!

przejdź do komentarzy

Poruszające wyznanie.

joanna krupa joanna krupa/ instagram.com/joannakrupa/Stastoc.Newscom
Joanna Krupa powoli układa sobie życie na nowo. Zaręczyła się z przystojnym biznesmenem Douglasem Nunesem i już planuje z nim ślub.
Jednak jej były mąż, Roman Zago najwyraźniej nie może przestać o niej myśleć. W Instagramowym wpisie przyznał, że dalej coś czuje do pięknej modelki.

Dakota Johnson o rozstaniu z byłym chłopakiem

Okazuje się, że relacja Romaina i Joanny przerodziła się w piękna przyjaźń. Mężczyzna cieszy się, że jego była partnerka odnalazła szczęście:


- Rozmawiamy i piszemy ze sobą każdego dnia. Nie tylko udzielamy sobie porad, ale również kibicujemy sobie w osiąganiu kolejnych sukcesów i pełni szczęścia.

- przyznał pełen entuzjazmu.

Wygląda na to, że Joanna wybaczyła byłemu mężowi krzywdy, które jej wyrządził. Miał rzekomo zdradzać modelkę z pięknymi kobietami w swoim klubie. Po oficjalnym zakończeniu 10-letniego związku, świat Joanny legł w gruzach. Zrozpaczona gwiazda przyznała, że kochała go nad życie.Na szczęście los był dla niej łaskawy i nie musiała długo czekać na nową miłość. U jej boku szybko pojawił się Douglas, który pomógł modelce wyleczyć się z toksycznej miłości. Co więcej, burzliwa relacja Ramoina i Joanny przerodziła się w prawdziwą przyjaźń. Być może to zasługa nowego partnera modelki, który - jak widać - jest wyrozumiały i troszczy się o komfort swojej ukochanej.

Dakota Johnson o rozstaniu z byłym chłopakiem

Uważacie, że nowy partner jurorki Top Model sprawdzi się w roli męża?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (2): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 19-04-18, 19:03 cytuj
  Dlaczego miałby się nie sprawdzić? W końcu jest bogatym biznesmenem ;)
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 19-04-18, 13:17 cytuj
  Trochę tak dziwnie dzień w dzień pisać z byłym mężem. Jeszcze rozumiem jak ludzie mają dzieci więc ten kontakt jest częstszy ze względu na nie ale tak po prostu? Nie mówię, że powinni traktować się nawzajem jak całkiem obcy ludzie czy też rozstać się w gniewie ale osobiście nie chciałabym żeby moj partner codzienne smsowal do bylej żony, prosił o rady czy zalil się z problemów.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!