Szok! Europejski skandal ze zbyt tanim winem u Dudy!

przejdź do komentarzy

Rozpętała się burza!

andrzej duda andrzej duda/KAPiF, NewscomStarstock
Czym chata bogata? Polacy słyną z gościnności. Jej brak zarzucono ostatnio Andrzejowi Dudzie. Jak to możliwe?

Prezydent i Agata Duda zaprosili do siebie Króla Filipa i Królową Matyldę. Teoretycznie wszystko poszło po myśli Dudy. Królowa Matylda zaprzyjaźniła się z Pierwszą Damą, panie wymieniały się serdecznościami na Twitterze. Nie wszystko było jednak doskonałe.

Belgijska i francuska prasa rozpisują się o winie, jakie podano gościom. Ponoć było zbyt tanie, bo kosztowało... 12 euro! Według zagranicznych dziennikarzy taki trunek ma zbyt słabą jakość i nie powinien być serwowany podczas tak ważnych okazji!

Co ciekawe, ekspert ds. win, Eric Boschman uważa, że podane wino jest smaczne, ale nadaje się raczej na spotkanie z kumplem:

- Nie mam nic przeciwko niemu. Jest dobre, sympatyczne, łatwo się je pije i ma dobry stosunek jakości do ceny. Nie jest jednak przekonany, czy ten gatunek pasuje do tak uroczystej okazji. Nie mówimy o zaproszeniu do domu starego kumpla, ale o oficjalnym przyjęciu dla króla i królowej Belgii.


Skandal czy śmiech przez łzy?

 


Szok! Europejski skandal ze zbyt tanim winem u Dudy!

Szok! Europejski skandal ze zbyt tanim winem u Dudy!

Szok! Europejski skandal ze zbyt tanim winem u Dudy!

🇬🇧🇺🇸Polish president Andrzej Duda faces criticism as 12-euro wine is served during a dinner with Belgian king Phillip and queen Matilda. / Czym chata bogata? Polacy 🇵🇱 słyną z gościnności. Jej brak zarzucono ostatnio Andrzejowi Dudzie. Jak to możliwe? Prezydent i Agata Duda zaprosili do siebie Króla Filipa i Królową Matyldę 👸👑. Teoretycznie wszystko poszło po myśli Dudy. Królowa Matylda zaprzyjaźniła się z Pierwszą Damą, panie wymieniały się serdecznościami na Twitterze. Nie wszystko było jednak doskonałe. Belgijska i francuska prasa rozpisują się o winie🍷🍷, jakie podano gościom. Ponoć było zbyt tanie, bo kosztowało... 12 euro! Według zagranicznych dziennikarzy taki trunek ma zbyt słabą jakość i nie powinien być serwowany podczas tak ważnych okazji! Skandal czy śmiech przez łzy?😂 #andrzejduda #fauxpas #cheapwine

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @kozaczek.pl


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!