Szok! Feministka wywołała AWANTURĘ w programie Morozowskiego!

przejdź do komentarzy

Dziennikarz musiał PRZERWAĆ program!

andrzej morozowski andrzej morozowski/TVN24.pl, KAPiF
Andrzej Morozowski zaprosił do swojego programu na TVN24 feministkę Annę Zawadzką oraz księdza Kazimierza Sowę. Głównym tematem odcinka miał być spór między zwolennikami, a przeciwnikami nowej ustawy antyaborcyjnej, która została zgłoszona jako projekt obywatelski.

Zobacz więcej: Nowa ustawa antyaborcyjna: Gdzie jest Kinga Duda?!)

Zawadzka znana jest znana jako jedna z uczestniczek ostatniej prowokacji w jednym z warszawskich kościołów. Feministki w zorganizowanej akcji protestacyjnej, wyszły na znak protestu podczas czytania listu biskupów w sprawie omawianej ustawy.

Anna Zawadzka na TVN24W programie miało dojść do poważnej dyskusja dwóch różnych stron konfliktu. Niestety jednak, nie doszła ona do skutku ponieważ zaproszona feministka nie zachowała kultury wypowiedzi i nie dopuszczała nikogo do głosu - nawet głównego prowadzącego.

Kobieta od razu zeszła z omawianego tematu i zaczęła atakować dziennikarza. Po chwili dostało się zaproszonemu księdzu. Zawadzka, jak twierdzą internauci, "oskarżała go o cale zło tego świata".

Zobacz więcej: Te gwiazdy protestują przeciwko nowej ustawie antyaborcyjnej (FOTO)

Kobieta na pytanie, które odnosiło się do słynnej akcji w kościele, odpowiedziała:

Nie mogę mówić na ten temat, bo zostały mi postawione zarzuty prokuratorskie. Ale nie słyszałam, żebyśmy złożyli hołd lenny Watykanowi. Nie jest możliwe, żeby Kościół katolicki decydował o prawie w Polsce.


Kontynuując, zaczęła mówić do księdza, że:

Księża sieją nienawiść do feministek, homoseksualistów, genderu. A sami są przecież genderem!


Ustawa Antyaborcyjna - o co chodzi w tym projekcie?Przypomnijmy, że głównym założeniem proponowanej ustawy, będzie CAŁKOWITY zakaz przeprowadzanych aborcji. Będzie to dotyczyło także ciąży pochodzącej z gwałtu lub nawet wtedy, kiedy ciąża będzie zagrażała życiu matki lub dziecku. Dodatkowym założeniem ustawy jest fakt, że zakazane będzie usuwanie... ciąż pozamacicznych.

Zobacz więcej: USTAWA ANTYABORCYJNA - O CO W TYM WSZYSTKIM CHODZI?

"Dzieckiem poczętym jest człowiek w prenatalnym okresie rozwoju, od chwili połączenia się żeńskiej i męskiej komórki...

Opublikowany przez Oliwia Piotrowska na 31 marca 2016


W czasie pełnego emocji wywodu, Morozowski starał się uspokoić sytuację oraz zadać merytoryczne pytania, aby rozpocząć rzeczową dyskusję. Niestety nie było to możliwe, ponieważ Zawadzka nie pozwalała mu na dojście do głosu.

Wściekły prowadzący zapytał po raz ostatni:

Pani Anno, czy zastosuje się pani do reguł obowiązujących w tym programie? Regułą jest to, że ja zadaję pytanie.


Niestety, próby zakończyły się niepowodzeniem. Z tego względu dziennikarz był zmuszony zakończyć spotkanie przed czasem.

Cały wywiad możecie zobaczyć tutaj: Anna Zawadzka i ks. Kazimierz Sowa o aborcji.

Zawadzka napisała po programie komentarz, który miał na celu przeprosić jej zachowanie. Na swoim Facebooku napisała, że:

PRZEPRASZAM I BIJĘ SIĘ W PIERSI: NIE JESTEM ZADOWOLONA ZE SWOJEGO WYSTĄPIENIA W TVN. (...) Proszę o wybaczenie, gdyż jako usprawiedliwienie podam, że irytacja pojawiła się na skutek "herbatkowej" atmosfery pomiędzy panami przed programem, żartobliwych uwag, że pan Sowa będzie apelował do prezydenta Dudy o ułaskawienie mnie przed wyrokiem, a u swoich zwierzchników o przebaczenie mi. (...) Nie zmienia faktu, że znowu nie wykorzystałam szansy.


Czy zaproszenie Zawadzkiej do programu było błędem? Internauci twierdzą, że niestety tak. Według użytkowników Facebooka, jej zachowanie może ośmieszyć działania ruchu feministycznego w sprawie nowej ustawy antyaborcyjnej.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?


PRZEPRASZAM I BIJĘ SIĘ W PIERSI: NIE JESTEM ZADOWOLONA ZE SWOJEGO WYSTĄPIENIA W TVN.W przyszłości będę grzecznie...

Opublikowany przez Anna Zawadzka na 5 kwietnia 2016


Szok! Feministka WYWOŁALA awanturę w programie Morozowskiego!

Szok! Feministka WYWOŁALA awanturę w programie Morozowskiego!

Szok! Feministka WYWOŁALA awanturę w programie Morozowskiego!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!