Khloe chce zmierzyć się z kochanką Tristana! Wiemy, kiedy to zrobi

przejdź do komentarzy

Namawiają ją do tego przyjaciele.

khloe kardashian khloe kardashian/instagram.com/laniblair/khloekardashian
Wygląda na to, że Khloe Kardashian nie może poradzić sobie z faktem, że jej partner i ojciec dziecka, Tristan Thompson, pocieszał się w ramionach pięknej Lani Blair. Tak bardzo przeżywa zdradę, że postanowiła skonfrontować się z ciemnowłosą pięknością.

Wiemy KIEDY Khloe zabierze głos w sprawie Tristana!

Nie chodzi tutaj bynajmniej o pojedynek pań, a o wyjaśnienie sytuacji:


- Przyjaciele Khloe namawiają ją, by skontaktowała się z Lani porozmawiała z nią. Czuje, ze powinna zrobić więcej, niż tylko przyjąć tłumaczenia Tristana.

- powiedział informator portalowi Hollywood Life.Przyjaciele gwiazdy zdradziły, że Khloe próbuje zapomnieć o dramacie i skupić się na wychowaniu córki. Mimo prób ochłonięcia i racjonalizowania sytuacji, Kardashianka nie może przestać przeglądać zdjęć seksownej Lani. Bolą ją porównania do rzekomej kochanki partnera. Celebrytka ma zamiar spotkać się z Blair dopiero po zakończeniu przez Tristana rozgrywek sportowych. Najpierw chce jeszcze raz posłuchać jego wersji wydarzeń.

Jest jedna rzecz, którą Tristan może zrobić, aby Khloe mu WYBACZYŁA!

Zdrada Tristana odbiła się nie tylko na samopoczuciu świeżo upieczonej mamy. Kylie Jenner, widząc dramat swojej siostry, zaczęła bardziej kontrolować Travisa Scotta. Podobno nie odstępuje go na krok, bo obawia się, że ten może pocieszyć się w ramionach innej kobiety.

Uważacie, że Khloe będzie na tyle odważna, by stanąć w cztery oczy z Lani Blair? I najważniejsze pytanie - czy cokolwiek to zmieni?
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (7): sortuj