Szok! Lewa ćwiczy CIĘŻKĄ piłką lekarską przy Klarze!

przejdź do komentarzy

Nie przestrzega BHP?

anna lewandowska anna lewandowska/ instagram.com/annalewandowskahpba/
Anna Lewandowska nie ma czasu na odpoczynek. Ledwo skończyły się święta, a żona piłkarza już trenuje. Tym razem pochwaliła się ćwiczeniami z piłką lekarską. Nagranie z pewnością motywuje do pracy nad sylwetką, jednak jedna rzecz na filmiku niepokoi.

Dramat Lewandowskiej. Zdradziła, czemu na każdym zdjęciu ZGINA nogę

Na sali treningowej, pod nogami Lewej, raczkowała malutka Klara. Mamie to nie przeszkadzało w kontynuowaniu ćwiczeń. Unosiła ciężką piłkę lekarską i robiła przysiady. Wystarczyła chwila nieuwagi, by doszło do tragedii.

Koniec dramatu Lewandowskiej. Wszystko dzięki Klarze!

Uważacie, że Anna powinna być bardziej ostrożna? Brakuje jej wyobraźni, czy to po prostu zmęczenie po nieprzespanych nocach?Zapraszam do mojego sportowego domu 🤗 @healthycenterbyann 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻 Od wielu lat trenuje z piłką lekarską, dzięki której możesz wykonać szereg ćwiczeń wzmacniających wybrane na partie ciała. Dzisiaj czas na ... WHOLE BODY ( możemy tez się spotkać ONLINE👉🏻 więcej treningów 👉🏻 z aplikacja 📲 @diet_training_by_ann ) Każde ćwiczenie wykonaj w czasie: 3️⃣0️⃣ sekund (Level 1) 4️⃣5️⃣ sekund (Level 2), 6️⃣0️⃣ (Hard Level) 1️⃣0️⃣ sekund przerwy Wszytsko powtórz od 3️⃣ do 5️⃣ serii (w zależności od stopnia zaawansowania) #trainingbyAnn #annalewandowska #healthyplanbyAnn #training #healthycenterbyann #hcba #motivationbyann #smile #positive

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (19): sortuj