SZOK. Na FB podejrzewanej o morderstwo Zuzanny M. koszmar!

przejdź do komentarzy

Poetka? Zobaczcie, co umieszczała w sieci.

zuzanna m zuzanna m/FB
To zabójstwo wstrząsnęło mediami i zwykłymi ludźmi. 13 grudnia w Białej Podlaskiej zamordowano małżeństwo. Śpiący Jerzy N. i Agnieszka N., rodzice jednego z podejrzanych o zabójstwo, zostali zabici we własnym łóżku.

Dostali kilkanaście ciosów trzema nożami.

- Dom spłynął we krwi - mówił po wizji lokalnej zszokowany śledczy w rozmowie z Gazetą. Przyznawał, że takiej masakry jeszcze nie widział.


Do morderstwa przyznało się dwoje osiemnastolatków. Syn ofiar - Kamil N. oraz jego dziewczyna, Zuzanna M..

Pierwsze komentarze w mediach sugerowały, że para zaplanowała zbrodnię, bo rodzice chłopaka byli przeciwni ich związkowi.

Zuzanna M. przypomina niesławną Katarzynę Waśniewską, która zaplanowała i z zimną krwią zabiła swoje 6-miesięczne dziecko.

Podejrzana o zabicie dwojga ludzi Zuzanna M. była znana w swoim środowisku jako poetka. TVN 24 dotarł do wywiadu z dziewczyną. Udzieliła go kilka miesięcy temu lokalnemu portalowi. Dziewczyna mówiła, że pisanie wierszy było dla niej rodzajem terapii. Zaczęła tworzyć po "ogromnej tragedii w życiu prywatnym".

Na profilu FB publikującej pod pseudonimem Maria Goniewicz jest mnóstwo wierszy. Są też zdjęcia - czytelników tomiku, który niedawno opublikowała, znajdują się tam także fotki ulubionych gwiazd dziewczyny. Wśród zdjęć odnaleźć można jedno, które szokuje.

To rysunkowa... instrukcja zabijania człowieka nożem.

Na forum wrze. Ludzie wyzywają autorkę profilu od psychopatek. Domagają się najwyższej kary.

Oprócz fanpage'a FB Zuzanna M. założyła też niedawno stronę internetową. Na krótko przed dniem, w którym zginęli rodzice jej chłopaka, opublikowała tam wszystkie swoje wiersze.

Już po zbrodni dziewczyna umawiała się ze swoimi czytelnikami na spotkanie promocyjne jej tomiku. Miała jechać do Krakowa.

Teraz jej i jej chłopakowi grozi dożywocie.SZOK. Na FB podejrzewanej o morderstwo Zuzanny M. koszmar!Post użytkownika Maria Goniewicz.
Post użytkownika Maria Goniewicz.
Post użytkownika Maria Goniewicz.
Post użytkownika Maria Goniewicz.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!