Szok! O tym video pobitej matki pisze cały świat (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Emma Murphy jest trenerką fitness i nic nie wskazywało na jej problemy.

emma muprhy emma muprhy/YouTube, Facebook
Przemoc domowa - ten temat co rusz przewija się przez media. Wielu kobietom wciąż jednak brakuje odwagi, by ujawnić, że są bite i poniżane przez swoich mężów i parterów. Ona właśnie się odważyła, a video szybko rozprzestrzeniło się w sieci.

Emma Murphy jest trenerką fitness, ma 26 lat i wychowuje dwoje dzieci. Na jej Facebooku można znaleźć mnóstwo zdjęć, na których się uśmiecha. Skrywała jednak pewien sekret. Właśnie odważyła się umieścić w sieci video. Na nagraniu ma podbite oko i opowiada o tym, czego doświadczyła od swojego partnera.

Emma nakryła swojego ex na zdradzie z jedną z klientek. Zaprzeczał, ale:

- Skontaktowała się ze mną w listopadzie i powiedziała, że jest w ciąży. Mój świat stanął na głowie. Kochałam go tak bardzo, że próbowałam wybaczyć. Dałam jeszcze jedną szansę. Okazało się, że zrobił to ponownie.


Zdrady to nie jedyne przewinienia ex Emmy. Dziewczyna była bita i słyszała wiele niemiłych słów, w tym to, że pewnego dnia zostanie zabita.

Mamy nadzieję, że koszmar Emmy właśnie zostanie przerwany.


 
Szok! O tym video pobitej matki pisze cały świat (VIDEO)

Szok! O tym video pobitej matki pisze cały świat (VIDEO)Ready for today, best day of the month with my amazing team, getting rewarded and recognised for our hard work 󾮖󾮖󾮖󾮖

Posted by Emma Murphy on 27 czerwca 2015
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!