Szok! Piróg we Wprost o gejach w show-biznesie i polityce

przejdź do komentarzy

Padają nazwiska! Szykuje się SKANDAL?!

michał piróg michał piróg/KAPiF, Instagram
Michał Piróg słynie z ciętego języka i tego, że nie kryje się ze swoim homoseksualizmem. Jakiś czas temu było głośno o jego autobiografii, w której miał rzekomo opisywać swój romans z Andrzejem Piasecznym. Teraz udzielił obszernego wywiadu w tygodniku Wprost gdzie mówi jasno, że ma dość ukrywających się gejów.

Michał najpierw zaprzeczył plotkom o Piasecznym, potem, w żartobliwym tonie, podał pewne nazwiska:

- Czasem osoby nazywane (w książce - red.) inicjałami mają moje cechy, czasem partnera i przyjaciół (...) A dlaczego nie pomyślała pani o Mateuszu Damięckim, o którym się spekuluje, że jest gejem, a jego matka jest moją agentką. Albo o Robercie Rozmusie... Krzysztof Ibisz wtedy też mieszkał na Kabatach, w tym samym bloku co ja. Dzieliłem z nim taras. Sławomir Zielińskimi też chyba tam mieszka. Dla jednych Z. będzie Piasecznym, dla innych kimś innym (...) Nie oczekuję, że Kuba Wojewódzki powie: tak, byłem z Tomkiem Kammelem. Wszyscy im tę łatkę przypięli, ale to ich trzeba zapytać.


Michał stwierdził też, tym razem już zupełnie na poważnie, że widział polityków pod jednym z klubów gejowskich w Warszawie:

- Jeśli społeczeństwo chce wiedzieć, którzy politycy są pedałami, to tu, w centrum Warszawy, przy Chmielnej, jest homoseksualna agencja towarzyska (...). I codziennie, regularnie podjeżdżają służbowe samochody z Wiejskiej (...) Nie będę podawać nazwisk. Żeby było śmieszniej, ci, co najgłośniej krzyczą, że homoseksualizm jest zły, też podjeżdżają. Pamiętam, jak na jakimś spotkaniu jeden z tych polityków chciał, żebyśmy sobie zrobili wspólne zdjęcie. Powiedziałem: nie ma takiej możliwości, bo mówisz, że pedały to jest zło, a sam jesteś pedałem.


Potem jednak dodał:

- Wróćmy do czasów, kiedy żył jeszcze śp. prezydent Kaczyński, do koalicji z LPR. Wierzejski, Giertych, politycy stający się celebrytami. Trochę panią podprowadzam. Nie interesuje mnie, czy te osoby chcą się wyoutować, czy nie
- wyznał tajemniczo.

Szykuje się skandal?

Szok! Piróg we Wprost o gejach w show-biznesie i polityce

Szok! Piróg we Wprost o gejach w show-biznesie i polityce

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!