Szok! Pokazała foto męża w otwartej trumnie i... (FB)

przejdź do komentarzy

Na tle ciała pozują też dzieci.

viral viral/Facebook
Od czasu do czas na portalach społecznościowych pojawiają się zdjęcia i filmiki, które szokują internautów. Szok, to w tym wypadku dobre słowo. O tym zdjęciu pisze teraz cały świat.

Eva Holland pozuje z dziećmi w domu pogrzebowym. W tle otwarta trumna. W środku zmarły mąż. Po co Eva pokazuje zwłoki ukochanego? Przekroczyła granice? Okazuje się, że wdowa miała w tym ważny cel.

Mike zmarł z powodu przedawkowania narkotyków. Holland postanowiła przestrzec innych uzależnionych i pokazać, jak kończy się igranie z nałogiem:

Okrutna prawda jest taka, że heroina zabija. Możesz myśleć, że jest inaczej. Mike też tak myślał.


Eva kończy tymi słowami:

Ojciec moich dzieci, człowiek, którego kochałam, gdy byłam jeszcze dzieckiem, wspaniały syn, wspaniały człowiek przegrał tę walkę. Dzielę się tą historią w nadziei, że to komuś pomoże.


Mocne.

 


I'm sure this photo makes a lot of people uncomfortable it may even piss a few people off but the main reason I took it...

Posted by Eva Holland on 10 września 2015


My sister took these photos when she was in town last but today was my first time getting to see them. I broke down in tears. I'm not ready to see you for the last time and I'll never be ready to say goodbye

Posted by Eva Holland on 8 września 2015


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!