Szok! Rob Kardashian i Blac Chyna... już nie są razem?

przejdź do komentarzy

O co poszło?! I czy to naprawdę koniec?

rob kardashian rob kardashian/FameFlynet, Starstock
Ostatnio coraz częściej słyszeliśmy o związku Roba Kardashiana (28 l.) i Blac Chyny (27 l.). Jednak w większości przypadków, były to pozytywne wiadomości, na przykład ostatnia wiadomość o wybieraniu przez parę imienia dla dziecka. Jak donoszą portale plotkarskie, plany będą musiały być zmienione, bo młodzi ze sobą... skończyli. Co się stało? I czy to naprawdę koniec?

Nic nie zapowiadało, że potoczy się to w ten sposób. Rob Kardashian zerwał z Blac Chyną po bardzo długiej i, jak mówią świadkowie, brutalnej kłótni. Jak twierdzą źródła, przyczyną było to, że Robert chciał zwolnić ze wszystkim w związku. Czy to możliwe, że przestraszył się tego co powiedział mu Tyga?

Zobacz więcej: Tyga ostrzega Roba Kardashiana: pożałujesz tego!

Jak donoszą media - kłótnia była na tyle poważna, że brat Kim Kardashian skasował prawie wszystkie zdjęcia z Instagramu, a Chyna usunęła wszystkie fotki, które z nim miała.

Okazuje się jednak, że Rob wydał specjalne oświadczenie na instagramie. Napisał w nim, że:

Chy i ja wcale nie zerwaliśmy, po prostu poczuliśmy, że będzie zdrowiej dla naszego związku będzie to, że zachowamy wiele dla siebie. Niemożliwym jest mieć szczęśliwy związek z takim sceptyzmem, zarówno z mediów jak i obcych. Chcielibyśmy, aby wszyscy to uszanowali.


Wychodzi więc na to, że młodzi mają dosyć ciągłego obserwowania i krytykowania ich związku. Czy młodszemu bratu Kim Kardashian uda się zachować dystans od mediów? Jak oceniacie ich decyzje?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!