Szok! To dlatego Selena Gomez zgoliła głowę!

przejdź do komentarzy

Powód zaskakuje.

selena gomez selena gomez/ Forum/BACKGRID/instagram.com
Selena Gomez zaskoczyła swoich fanów radykalną metamorfozą. Piosenkarka wygoliła tył głowy i nową fryzurą pochwaliła się na Instagramie.

Selena Gomez OGOLIŁA część głowy

Długi warkocz przykrywający jeżyka to zmiana, na którą artystka zdecydowała się z racji nowej kampanii Pumy, w której bierze udział. Przynajmniej tak wszyscy myśleli.Fani piosenkarki nie mogą zrozumieć dlaczego obcięła włosy. Zwolennicy teorii spiskowych twierdzą, że to znak, iż artystka definitywnie zakończyła swój związek z Justinem Bieberem. Komentujący uważają, że Selena poszła za głosem Coco Chanel, która stwierdziła kiedyś, że kobieta ścina włosy na znak, że zamierza zmienić swoje życie. Jak jest naprawdę?

Bieber WYMAZAŁ Selenę z życia. I to dosłownie!

Kondycja włosów Seleny Gomez nie była zadowalająca. Kołtun na głowie i zniszczona struktura włosa to prawdopodobnie efekt terapii, którą przechodziła artystka po przeszczepie nerki. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem było po prostu skrócić fryzurę.

Zobaczcie, jak wyglądała na zdjęciach przed radykalną metamorfozą. Wreszcie o siebie zadba?Szok! To dlatego Selena zgoliła głowę!

Szok! To dlatego Selena zgoliła głowę!Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (10): sortuj