Szok! Transpłciowa kobieta wydała 200 tysięcy złotych, by być jak Kylie Jenner!

przejdź do komentarzy

Wyglądają jak dwie krople wody?

kylie jenner kylie jenner/ instagram.com/theonlykingkyleigh/
Kyleigh Potts to transpłciowa kobieta, która ma obsesje na punkcie Kylie Jenner. Wydała już ponad 200 tysięcy złotych na operacje, które mają upodobnić ją do swojej idolki. Efektami metamorfozy chętnie chwali się na Instagramie.

Kris Jenner zdradza, jak Kylie radzi sobie z rolą MAMY

Potts urodziła się mężczyzną. Przeszła szereg bolesnych operacji plastycznych i brała hormony. Jest jednak szczęśliwa, że nie poddała się zabiegowi zmiany płci.- Spędziłam ostatnie 5 lat na przemianie w piękną kobietę, którą zawsze chciałam być. Nigdy nie marzyłam o tym, by pozbyć się moich męskich genitaliów. Jestem z nich dumna.Kobieta za wszelką cenę chce wyglądać jak Kylie Jenner. Jej uczucie do Kardashianki to miłość od pierwszego wejrzenia. Jak twierdzi, transformacja wynikała również z niskiego poczucia własnej wartości.- Kylie Jenner zawsze była moją inspiracją. Chciałam być taka jak ona. Zawsze ją naśladowałam, bo ją uwielbiam. Tak jak ona budowałam swoje piękno.
Fascynuje mnie jej przemiana z brzyduli w dzi*wkę, z którą każdy chce się przespać.

Zawsze myślałam, że jestem nieatrakcyjna i brzydka. Nie spodziewałam się, że dzięki tej traumie tak szybko się zmienię i odnajdę pewność siebie.Prawda czy fałsz? Sprawdź, czy wiesz WSZYSTKO o Kylie Jenner! (QUIZ)

Jak oceniacie jej przemianę w Kardashiankę?

Uważacie, że to przesada, czy może po prostu - jak twierdzi Potts - spełnianie marzeń i sposób na wzmocnienie samooceny?


#ProfilePic #KingKyleigh #TransIsBeautiful #KylieJenner

Post udostępniony przez King Kyleigh (@theonlykingkyleigh)


Szok! Transpłciowa kobieta wydała 200 tysięcy złotych by być jak Kylie Jenner!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (17): sortuj