Szokujące zachowanie Chrisa Browna

przejdź do komentarzy

Zwariował?

chris brown chris brown/PRPhotos, Fame/Flynet, Instagram
Jak czuje się kobieta, która spotyka się przez dłuższy czas z popularnym mężczyzną, czyta w mediach plotki na temat swojego związku, widzi zainteresowanie fanów i prasy, po czym niespodziewanie dowiaduje się, że jej luby ma dziecko, w dodatku bobas nie jest w drodze, ale ma już dziewięć miesięcy? Z pewnością nie skacze z radości. Mama Beyonce rozwiodła się ze swoim mężem, gdy na jaw wyszło, że pan Knowles ma inne dzieci na boku. Tych dwoje nie było jeszcze w związku małżeńskim, ale i tak zrobiło się gorąco.

Media obiegła niedawno informacja o tym, że Chris Brown (25 l.) jest ojcem! Mamą dziewczynki jest niejaka Nia Amey, przyjaciółka dziewczyny muzyka, Karrueche Tran. Co za galimatias! Karrueche nie czuje jednak żalu. Na Twitterze pogratulowała nowej rodzinie swojego ex i życzyła mu szczęścia. Brown ma jednak pewien szalony pomysł:

- Zaproponował matce swojego dziecka, by z nim zamieszkała. Jednocześnie nie chce stracić Karrueche. Wciąż do niej wydzwania. Liczy na to, że panie się pogodzą, a Tran do niego wróci- czytamy na jednym z portali.


Dwie kobiety pod jednym dachem? A może jeszcze w sypialni? Ktoś tu chyba dostał pomieszania zmysłów...

 


Szokujące zachowanie Chrisa Browna

Szokujące zachowanie Chrisa Browna

Szokujące zachowanie Chrisa Browna

Szokujące zachowanie Chrisa Browna

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!