Szostak w tańcu przeszkadzały piersi,a Rafałowi Maślakowi...

przejdź do komentarzy

Agnieszka Kaczorowska już dostrzegła pewien problem.

rafał maślak rafał maślak/KAPiF
Kto tym razem powtórzy sukces Anety Zając i wytańczy Kryształową Kulę oraz nagrodę pieniężną w drugiej polsatowskiej edycji Tańca z gwiazdami. Choć nowy sezon jeszcze nie wystartował (już trwają treningi), wiele osób próbuje typować faworytów. Są tacy, którzy uważają, że spore szanse na zwycięstwo mają ambitna Agnieszka Kaczorowska (22 l.) i Rafał Maślak (25 l.). Agnieszka zdradziła jednak w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle, że jej partner ma pewien problem na parkiecie:

– Jest bardzo mocno umięśniony. Te mięśnie super wyglądają, czasem jednak trochę przeszkadzają, bo to nie do końca te mięśnie, które są potrzebne w tańcu. Przez nie jest trochę sztywny, dlatego musimy to ciało rozluźnić i uelastycznić, stąd ćwiczenia na rozciąganie. Już widzę, że to procentuje, bo jego ciało daje teraz więcej możliwości, sprawniej się porusza.


Jest jednak światełko w tunelu:

– Dużo trenujemy. Parę godzin dziennie i to codziennie grzejemy na sali. W tym treningu jest wszystko, bo jest rozgrzewka, taniec i rozciąganie, więc ćwiczenia są kompleksowe. Bardzo dobrze sobie radzi, jest ambitny i pracowity, słyszy muzykę, a to najważniejsze. Już całkiem dużo potrafi.


Trzymacie kciuki za tę parę?

 
Szostak w tańcu przeszkadzały piersi,a Rafałowi Maślakowi...

Szostak w tańcu przeszkadzały piersi,a Rafałowi Maślakowi...

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!