Szwedzka modelka opowiada o gorącej nocy z Malikiem

przejdź do komentarzy

Twierdzi, że spała z Zaynem dwa razy. "Nie wyglądał na zestresowanego".

zayn malik zayn malik/© Fame/Flynet
W ubiegłym tygodniu Zayn Malik przerwał trasę koncertową z One Direction i wrócił nagle do Londynu. Wkrótce potem gwiazdor poinformował, że odchodzi z zespołu. W oświadczeniu napisał, że chce mieć normalne życie i odrobinę prywatności.

W międzyczasie pisano, że Malik wrócił do Wielkiej Brytanii, by ratować związek z narzeczoną Perrie Edwards, która postanowiła rzucić muzyka, gdy usłyszała plotki o jego ekscesach w Tajlandii.

Sam Malik zaprzeczył od razu, jakoby miał zdradził swoją dziewczynę.

Tymczasem The Sun On Sunday dotarł do Martiny Ollson, 24-letniej szwedzkiej modelki, która opowiedziała z detalami, jak spędziła noc z Malikiem.

Nie wspomniał ani słówkiem o tym, że ma narzeczoną - twierdzi modelka.


Dziewczyna opowiedziała, jak to 16 marca w jednym z klubów została w pewnym momencie zaproszona do stolika dla VIP-ów i przedstawiona Malikowi. Modelka twierdzi, że nie miała pojęcia, że Malik jest "tym" gwiazdorem. No i oczywiście nie miała pojęcia, że ma narzeczoną.

Prosto z klubu ona i Zayn pojechali do willi wynajętej dla chłopców z zespołu. Szybko znaleźli się w łazience, gdzie mieli wziąć wspólny prysznic.

Jak tylko weszliśmy do łazienki, on zaczął mnie całować. Podniósł mnie i powiedział: "Chcę cię teraz" i zaniósł do łóżka - opowiada modelka.


Następnego wieczoru Malik miał upatrzyć sobie inną dziewczynę - Lauren Richardson. Martina twierdzi, że tym razem ją zabrał do willi. Nad ranem szwedzka piękność znów wylądowała w jego łóżku, po tym, jak Zayn odesłał taksówką poprzednią koleżankę.

Kiedy był ze mną w łóżku we wspaniałym hotelu z widokiem na ocean, nie wydawał się być zestresowany - ironizuje Ollson nawiązując do wyjaśnień Malika, iż odchodzi z zespołu, bo jest zestresowany i przemęczony.Szwedzka modelka opowiada o gorącej nocy z Malikiem

Szwedzka modelka opowiada o gorącej nocy z Malikiem

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!