Ta plotka o Selenie Gomez wywołała lawinę komentarzy

przejdź do komentarzy

Co jej strzeliło do głowy?!

selena gomez selena gomez/Instagram
Ostatni rok nie był dla niej usłany różami. Selena Gomez (22 l.) nie może narzekać na swoje życie zawodowe, za to w prywatnym nie jest już tak różowo. W 2014 zakolegowała się z Kylie i Kendall Jenner, które co rusz robiły ją w balona. Plotki głosiły, że Jennerki były żywo zainteresowane Justinem Bieberem. Justin zaś zupełnie się nie zmienił - zdradzał piosenkarkę na prawo i lewo (lista jego rzekomych partnerek 2014 jest wyjątkowo długa, znajdują się na niej nawet prostytutki), potem błagał o przebaczenie i znów wracał pod jej skrzydła. Selena, która zaliczyła nawet klinikę, wreszcie przerwała tę telenowelę. Najnowsze doniesienia zza granicy głoszą, że wpadła na inny, dość kontrowersyjny, pomysł.

Selena postanowiła ponoć adoptować dziecko!

Mówi o adoptowaniu dziecka, zamiast czekać na odpowiedniego faceta. Ona chce być młodą mamą i myślę, że jest trochę zrezygnowana po Justinie, bo wygląda, jakby odpuściła temat prawdziwej miłości. Teraz mówi, że zrobi wszystko sama. - pada z ust tajemniczego informatora.


Podobne pomysły chodziły niedawno po głowie Kim Kardashian i Rihanny. Czy w przypadku panny Gomez plotki są prawdziwe? Czas pokaże...

 


Ta plotka o Selenie Gomez wywołała lawinę komentarzy

Ta plotka o Selenie Gomez wywołała lawinę komentarzy

Ta plotka o Selenie Gomez wywołała lawinę komentarzy

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!