Ta polska aktorka twierdzi, że była opętana przez diabła

przejdź do komentarzy

Poddała się egzorcyzmom.

patrycja hurlak patrycja hurlak/©KAPiF, PnŚ
Duchy, demony i egzorcyzmy - brzmi... średniowiecznie. Są jednak tacy, którzy twierdzą, że opętania zdarzają się też współcześnie.

Na kanapie w PnŚ zasiadła wczoraj aktorka Patrycja Hurlak, którą znamy m.in. z Klanu. Wyznała tam, że musiała przejść przez egzorcyzmy. Mało tego, napisała o tym książkę. A zaczęło się od rozmów ze zmarłymi w wieku dziecięcym:

- Najpierw jedno kłamstwo sprzedał mi diabeł, że umiem rozmawiać ze zmarłymi. Już teraz wiem, że nie do końca tak było, że to diabeł się podszywał i demony się podszywały... Najgorsze rzeczy zaczęły się później. Horoskopy, wróżby, talizmany... Dostałam podręcznik do czarnej magii.

Jak twierdzi, dopiero niedawno dowiedziała się, że zniewolił ją szatan:

- Ja się zorientowałam ponad dwa lata temu, że coś jest nie tak, bo mi nikt nie powiedział, że źle robię, a wpadłam w magię jak miałam 5 lat.

Wreszcie trafiła do egzorcysty:

- Do egzorcysty trafiłam przez przypadek: Wracałam do Warszawy, GPS mi zwariował i trafiłam pod klasztor we Włocławku. Weszłam tam, bo już wiedziałam, że Bóg mnie prowadzi, bo o to go prosiłam i okazało się, że tam w konfesjonale siedzi ojciec Franciszkanin, który był egzorcystą i tam przeżyłam swój pierwszy egzorcyzm. Dostałam spokój serca. Nie wiedziałam dotąd, że istnieje szczęście.

Brzmi dość nieprawdopodobnie. Wierzycie w te wyznania?
Materiał PnŚ tutaj.

Ta aktorka twierdzi, że była zniewolona przez diabła

Ta aktorka twierdzi, że była zniewolona przez diabła

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!