Ta polska gwiazda urodziła pięć miesięcy temu (FOTO)

przejdź do komentarzy

Co za figura!

gwiazdy po ciąży gwiazdy po ciąży/Facebook
Jedne natychmiast chwalą się radosną nowiną i zamawiają sobie sesje w kolorowych magazynach. Inne są bardziej powściągliwe i przyznają się do ciąży dopiero wtedy, gdy ukrycie brzuszka jest już niemożliwe. Znane mamy łączy jedno - wszystkie chcą ekspresowo wrócić do figury sprzed porodu. Przydają się popularne diety i osobiści trenerzy. Wiele gwiazd ćwiczy już w ciąży i to nierzadko do ósmego, dziewiątego miesiąca. Ta dama nie zdradziła w czym tkwi sekret jej pociążowej metamorfozy. Tak czy siak, robi oszałamiające wrażenie.

Kiedy Ada Fijał (38 l.) pojawiła się w maju na imprezie Top Ten, media zauważyły odstający brzuszek i szemrały o ciąży. Okazało się, że dziennikarze mieli rację. W sierpniu przyszło na świat pierwsze dziecko aktorki. Już miesiąc po porodzie Ada pokazywała się w obcisłych sukienkach. Teraz zdecydowała się na focię w bikini.

Artystka przebywa właśnie na urlopie, gdzie temperatura pozwala na opalanie. Foci na FB nie brakuje. Ta w stroju kąpielowym robi furorę.

Pamiętacie, jak Doutzen Kroes przeszła po wybiegu Victoria's Secret 5 miesięcy po narodzinach swojego drugiego dziecka? Nasza Ada wygląda równie dobrze.

Gratulujemy!

 


Post użytkownika Ada Fijał.


Post użytkownika Ada Fijał.


Post użytkownika Ada Fijał.


Ta polska gwiazda urodziła pięć miesięcy temu (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!