Ta wypowiedź Elizy z Warsaw Shore wstrząśnie show-biznesem?

przejdź do komentarzy

Bardzo ostro.

eliza warsaw shore eliza warsaw shore/KAPiF, Facebook
Jeszcze nie tak dawno była zupełnie anonimowa. Po udziale w Warsaw Shore jej życie obróciło się o 180 stopni. Eliza Wesołowska jest teraz szczęśliwą mamą, niebawem zostanie żoną Trybsona, ma swój program i szczyptę sławy.

Nie wszyscy pałają sympatią do celebrytki. Nie przepada za nią m.in. Karolina Korwin-Piotrowska. Elizka nie zostaje dłużna.

Ostatnio Wesołowskiej puściły nerwy na FB:

Oglądam i nie wierzę własnym uszom. . . Wieczny Krytyk czyli Pani zakompleksiona, starsza, niedowartościowana Korwin-Piotrowska znowu nas zaatakowała. Słucham jej i myśle o czym ona w ogóle pie*****?? Chciałabyć fajna, a wyszło jak zawsze. . .Jeżeli już wielce krytyk chce kogokolwiek zmieszać z błotem radzę się do tego trochę przyłożyć.


Elizka zarzuciła dziennikarce nieprofesjonalizm:

- Ostatnio pobiła samą siebie wyrywając zdanie z kontekstu. W wywiadzie dziennikarz mówił nam , że wiele związków medialnych ma nikłe szanse na przetrwanie i jak my sobie z tym radzimy. Paweł odpowiedział, że to jest właśnie prawdziwa miłość i jeżeli się kogoś kocha to robi sie wszystko aby ta miłość przetrwała . Wspomniał również , że świetnym przykładem do naśladowania idealnej pary medialnej są Victoria i David Beckhamowie nie oznacza, jak to powiedziała Pani Karolinka, że chce wyglądać jak Victoria, a Paweł jak David i naśladować ich styl ubioru tylko że są świetnymi rodzicami bez dwóch zdań są przykładem jak radzić sobie w medialnym związku a przy tym wychowować tak wzorowo dzeci. Przykład z kogoś nie zawsze wiąże się z wyglądem. Nawet przez myśl mi nie przeszło by porównywać się wyglądem do Victorii Beckham. A Pani KKP usadziła nas w temacie, że na siłę porónujemy się do gwiazd z zagranicy. Przykre jest jej nietrafne pojmowanie rzeczywistości.


Zdaniem Elizy, Krowin-Piotrowska ma cięty język, bo tuszuje tym swoją samotność:

Niestety Pani Karolina nigdy nie będzie autorytetem i do niej nikt nie chcę się porównywać i to jest ten ból. Sama, bez dziecka, bez partnera życiowego, bez własnego życia musi dowartościować się krytykując innych, zazwyczaj atakiem jej są młodzi ludzie. Przypadek ? Nie sądzę. Pozdrawiamy z środkowym palcem 'najbrzydsza polska dziennikarke'. Trybsonowie.


Ostro!

 


Oglądam i nie wierzę własnym uszom. . . Wieczny Krytyk czyli Pani zakompleksiona, starsza, niedowartościowana...

Posted by Eliza Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy on 7 listopada 2015


Ta wypowiedź Elizy z Warsaw Shore wstrząśnie show-biznesem?

Ta wypowiedź Elizy z Warsaw Shore wstrząśnie show-biznesem?

Ta wypowiedź Elizy z Warsaw Shore wstrząśnie show-biznesem?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!