Beata Tadla przerywa milczenie! Mówi co innego niż Kret!

przejdź do komentarzy

"Proszę o to, by oceniano wyłącznie mój taniec."

beata tadla beata tadla/AKPA/ instagram.com/beatatadla/
Związek Beaty Tadli i Jarosława Kreta to temat numer jeden wszystkich tabloidów i portali plotkarskich. Szum wokół pary budzi ogromne emocje, ponieważ oboje są uczestnikami tej samej edycji Tańca z Gwiazdami. Jarosław w mediach społecznościowych zdążył odnieść się do medialnej afery. Beata zamieściła mocny wpis z okazji Dnia Kobiet.

MOCNY wpis Beaty Tadli z okazji Dnia Kobiet

Dziennikarka przerwała milczenie i udzieliła wywiadu Super Expressowi. Interlokutor spytał uczestniczkę TzG o medialną aferę związaną z rozstaniem. Beata odpowiedziała wymijająco:


- Wypowiadam się wyłącznie o jednym show, czyli o "Tańcu z gwiazdami". Występ w tym programie daje mi sporo energii i dużo szczęścia. I jeśli ktokolwiek myśli, że swoje prywatne życie oddałabym specom od promocji, to jest w wielkim błędzie. Ludzie od PR Polsatu naprawdę nie są mało inteligentni. Odbiorcy pojawiających się treści też. Proszę o to, by oceniano wyłącznie mój taniec, moją pracę.


Jarosław Kret znów KOMENTUJE rozstanie z Tadlą. Oskarża TzG o manipulację?

Na pewno dzięki szumowi wokół pary, oglądalność Tańca z Gwiazdami jeszcze bardziej wzrosła. Dziwi fakt, że Jarosław oskarżał program o manipulację, a Beata twierdzi, że taneczne show nie ma nic wspólnego z głośną sytuacją.

Gubią się w zeznaniach?Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (5): sortuj