Tadla o Dudzie: Wyczułam w nim potworny strach, ogromną niepewność

przejdź do komentarzy

"Powinien mnie przeprosić".

beata tadla beata tadla/© KAPiF
Beata Tadla mogła pozwolić sobie na bardzo szczerą rozmowę z dziennikiem.pl. W końcu pracę w TVP już straciła. Dziennikarka opowiedziała o swoim słynnym wywiadzie z Andrzejem Dudą. Było to zanim polityk został prezydentem.

Zobacz: Agata Duda pokazała swoje stare zdjęcie w długich włosach

Jak przebiegała rozmowa z panem Dudą, po której zwolennicy obecnej partii rządzącej uznali Tadlę za jednego ze swoich "wrogów".

Zobacz: Czy milczenie zaszkodziło Agacie Dudzie?

Ja nie mam sobie nic do zarzucenia. Więcej, to Andrzej Duda powinien przeprosić za to, jak odpowiadał, a w zasadzie jak nie odpowiadał na moje pytania, jak się zachowywał, co mówił po programie. Usłużne media PiS-owskie szybko przykryły arogancję swojego kandydata, powtarzając dziesiątki razy, że to dziennikarka atakowała kandydata na prezydenta i pomijając, że to kandydat nie potrafił odpowiedzieć na żadne pytanie, w związku z tym był dopytywany, dociskany - mówi dziennikarka w rozmowie z serwisem dziennik.pl.


Tadla zaznacza, że z jej strony wywiad przebiegał tak, jak zawsze. Zastosowała swój standardowy warsztat dziennikarski.

A Andrzej Duda był po prostu nieprzygotowany do rozmowy, bał się, wiedział, że sobie nie radzi. Wyczułam w nim potworny strach, ogromną niepewność. Nie wszystko kamera pokazała. Był przerażony. Nie chciał pokazać po sobie, że jest zdenerwowany, a był zdenerwowany w sposób, którego wcześniej nie widziałam u żadnego gościa programu. Jego ciało całe drżało. Nogi i kolana najbardziej. Do twarzy miał przyklejony uśmiech. Do końca. To była maska - dodaje.


Taka reakcja przyszłego prezydenta w stosunku do dziennikarki nie powinna mieć miejsca. Ale jego zachowanie w trakcie tej rozmowy było czymś, z czym nie spotkałam się wcześniej w mojej ponad 20-letniej karierze zawodowej. Ok, kiedyś dostałam parę razy parasolką od wyznawców Radia Maryja, ale to nie byli politycy - kończy Tadla.


W wypowiedzi brakuje konkretów, co faktycznie zrobił czy powiedział Tadli Duda. Jak sądzicie, faktycznie powinien ją przeprosić?

Zobacz: KINGA DUDA TEŻ CHCE BYĆ MODELKĄ! (FOTO)


Tadla o Dudzie: Wyczułam w nim potworny strach, ogromną niepewność

Tadla o Dudzie: Wyczułam w nim potworny strach, ogromną niepewność

Tadla o Dudzie: Wyczułam w nim potworny strach, ogromną niepewność

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!