TAJEMNICA Meghan Markle wyszła na jaw! Nie lubi rodziny, bo...

przejdź do komentarzy

Głęboko skrywany żal zniszczył ich relację.

meghan markle meghan markle/Forum/Reuters/Instagram/Youtube
Zagraniczne media wzięły pod lupę relacje rodzinne Meghan Markle. Ludzie obserwujący ślub książęcej pary dziwią się, że aktorka znana z serialu W garniturach nie zaprosiła na uroczystość swojej niepełnosprawnej siostry, Samanty. Plotki o tym, że kobieta nie wręczyła swojemu ojcu zaproszenia okazały się nieprawdą, jednak świadczą o tym, że w rodzinie gwiazdy jest pełno konfliktów i niedopowiedzeń. Dlaczego Meghan dystansuje się od swoich bliskich? Nie chodzi wcale o wstyd, jak sugerowały brytyjskie portale plotkarskie.

Harry nie będzie jak William! Meghan byłaby WŚCIEKŁA!

Meghan nie utrzymuje bliskich relacji z przyrodnim rodzeństwem od strony ojca. Kryzys rozpoczął się w momencie, gdy ojciec przyszłej księżnej, Thomas Markle, rozwiódł się z matką Meghan, Dorią Regland. Był rok 1987, a wówczas 6 letnia dziewczyna nie miała szansy spotykać się ze swoim rodzeństwem. Niesnaski rodzinne zostały zamiecione pod dywan, a po latach głęboko skrywane żale wychodzą na wierzch.Oburzona jest siostra Meghan, Samanta. Kobieta nie została zaproszona na ślub. Twierdzi, że na ceremonii nie pojawi się również rodzina matki panny młodej. Według informacji podanych przez Daily Mail, zaproszenie na uroczystość nie dotarło także do Donalda Trumpa i jego żony, Melanii.

Pewne jest, że to ojciec zaprowadzi Meghan do ołtarza. Rodzice będą wspierać ukochaną córkę w najważniejszym dniu w jej życiu.

Wszystko, co powinniście wiedzieć o ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

Uważacie, że konflikty w rodzinie Markle kiedykolwiek się rozwiążą? Czy kobieta zdecyduje się całkowicie odciąć od korzeni?
TAJEMNICA Meghan Markle wyszła na jaw! Nie lubi rodziny, bo...

Źródło: Youtube/Inside EditionTAJEMNICA Meghan Markle wyszła na jaw! Nie lubi rodziny, bo...

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (19): sortuj