Tak bawi się North West (FOTO)

przejdź do komentarzy

Dziewczynka schodzi z piedestału?

north west north west/Fame/Flynet, Instagram
Choć ma dopiero półtora roku, w sieci i kolorowej prasie roi się od publikacji na jej temat. Kiedy Kim Kardashian była w ciąży, znaleźli się nawet tacy, którzy porównywali ją do Kate Middleton. Potem było ogromne zamieszanie związane z porodem i powrotem do dawnej sylwetki. Mama przez długi czas starała się ukrywać swoją córeczkę - zakrywała wózek czarnym kocykiem. Ponoć taki nakaz dostała od Kanye Westa. Rodzice szybko się przełamali.

Nori szybko zaczęła "bywa". Mamusia stroiła swoją pociechę w kreacje od najdroższych projektantów. Zarzekała się, że nigdy nie założy jej różu, a dziewczynka ponoć sama ma doskonały gust i wie, co modne. Doszło nawet do tego, że Kimmy zabrała pociechę ze sobą na pokaz mody. Niestety, została skrytykowana przez Annę Wintour i wiele innych osób, kiedy mała zwyczajnie zaczęła płakać na imprezie.

Czy Nori jest nadzwyczajnym dzieckiem? Ostatnio zrzuciła kosztowne przebrania - pojawiają się zdjęcia i nagrania, które świadczą o tym, że mała bawi się, jak jej rówieśnicy. Widzieliście nagranie, na którym North jeździ na Disneyowskiej walizce? Jest też foto, na którym widać, jak bawi się z córką koleżanki Kim, Larsą Pippen. Kimmy wstawiła też na Instagram zdjęcie córeczki z tatusiem na plaży.

Lubimy takie widoki!

 


Tak bawi się North West (FOTO)

Tak bawi się North West (FOTO)

Tak bawi się North West (FOTO)

She won't let it gooooo #FrozenSuitcase #MomLife #ToysInTheBagForTheLongFlight

Film zamieszczony przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!