Tak gwiazdorzy Kim Kardashian (FOTO)

przejdź do komentarzy

Historie, które pokazują jej prawdzie oblicze.

kim kardashian kim kardashian/© Fame/Flynet, instagram
Ma 40 milionów dolarów na koncie, sławnego rapera, Kanye West (37 l.) u boku i status... diwy. Choć Kim Kardashian (33 l.) robi wiele, by świat nie wiedział o jej chorych zachciankach, na jaw wychodzą historię opowiadające o tym, jak gwiazdorzy Kimmy.

Tak gwiazdorzy Kim Kardashian (FOTO)

Najświeższa historia z Australii. Kardashianka zapragnęła pójść na siłownię. Sama. Dla bogatego nic trudnego, dlatego hotelowa siłownia została zamknięta po to, by jedna pupiasta celebrytka mogła swobodnie biegać i oglądać się w lustrze. Oburzenie innych gości nie miało końca. Ludzie dzwonili do radia, by tylko ponarzekać, na pocącą się w samotności sławę.
 

Tak gwiazdorzy Kim Kardashian (FOTO)

Niby taka dobra Kim, z każdym fanem zrobi sobie selfie i da autograf. Jednak jeden z jej fanów umieścił na swoim instaramie zdjęcie z celebrytką, która w dniu robienia fotki miała na sobie ogromny dekolt. Z chłopakiem natychmiast skontaktował się agent gwiazdki i poprosił o usuniecie obrazka z sieci. Pytanie zatem - po co nosić takie nieprzyzwoite dekolty?
 


Tak gwiazdorzy Kim Kardashian (FOTO)

Pamiętacie, jak Kim, Kendall Jenner i Kylie namiętnie wysyłały smsy na gali VMA MTV? Akurat trwała minuta ciszy mająca upamiętnić śmierć nastolatka zabitego podczas strzelaniny w szkole.


Tak gwiazdorzy Kim Kardashian (FOTO)

Pani West nie może przestać patrzeć na swoje odbicie w lustrze czy na monitorach. Gdy Kim przychodzi do studia nagraniowego, wszystkie monitory będące w zasięgu jej wzroku muszą zostać zasłonięte, by pięknej Kim nie rozpraszało jej odbicie.
 


Tak gwiazdorzy Kim Kardashian (FOTO)

Pamiętacie sesję z Kimye dla Vouge'a? Mimo że spełniało się marzenie Kardashianki nie potrafiła ona trzymać cicho swojej wewnętrznej diwy. Nie każdy mógł spoglądać w jej kierunku... ten przywilej miał jej mąż i niechętnie fotografująca ich Annie Leibovitz.


Tak gwiazdorzy Kim Kardashian (FOTO)

Kim nie była zachwycona uwagą, jaką świat obdarował Kendall, gdy pojawiła się ona na okładce magazynu Love. Co zrobiła nasza ulubienica? Opublikowała zdjęcie siebie bez makijażu trzymającą gazetę. I Kim teraz zainteresował się świat?
 


Tak gwiazdorzy Kim Kardashian (FOTO)

Kiedyś Kim tak bardzo irytowała siostry swoim egocentryzmem i wytykaniem im najmniejszego błędu, że te zaczęły nazywać ją Fancy Nancy.

Gwiazdorzy?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!