Tak Joanna Przetakiewicz poznała Jana Kulczyka

przejdź do komentarzy

Byli najpotężniejszą parą w polskim (show) biznesie.

joanna przetakiewicz joanna przetakiewicz/© KAPiF
To był najbardziej intrygujący i potężny związek w polskim show biznesie. Najbogatszy Polak, Jan Kulczyk, związał się z piękną bizneswoman, Joanną Przetakiewicz. Niestety życie na wysokich obrotach nie sprzyja budowaniu długotrwałych relacji. Rok temu media informowały o rozstaniu tych dwoje.

Dzisiaj w nocy, w wiedeńskim szpitalu zmarł Jan. 65-letni najbogatszy Polak zmarł w wyniku komplikacji po drobnym zabiegu kardiologicznym.

Przypomnijmy jeden z wywiadów, w którym Joanna opowiadała, jak poznała Kulczyka.

Spotkaliśmy się na wielkim przyjęciu naszej wspólnej znajomej. Janek podszedł do mnie, zaczęliśmy rozmawiać i tak rozmawiamy do dzisiaj. Bez przerwy - mówiła Asia w wywiadzie dla magazynu Viva dwa lata temu.


Przetakiewicz pamięta do dziś, co wtedy powiedział jej Jan Kulczyk:

To już anegdota, bo Janek wszystkim to ciągle powtarza. Kiedy nas sobie przedstawiono, rzekł tajemniczo: „Ja już ciebie wcześniej wiedziałem. We Florencji”. Jak to, myślę, byłam tam wiele lat temu i tylko raz, o czym on mówi? A on uparcie: „Widziałem cię na pewno, w Galerii Uffizi, drugie piętro, trzeci pokój po lewej. Jak to możliwe, że mogłaś pozować Botticellemu w XV wieku? Jesteś żywcem zdjęta z obrazu »Narodziny Wenus«”. O ludzie! Tylko nie to: Ja i Wenus! Pomyślałam, że to cytat wyjęty z jakiegoś filmu! Dzisiaj już wiem, że jest bardzo uważnym obserwatorem i niezłym prowokatorem. Nie dałam się złapać na ten haczyk, ale potem dostałam na urodziny portret modelki Botticellego. Zrozumiałam wtedy, że będziemy razem. I choć mijają kolejne nasze wspólne lata, dorośleją dzieci, to świadomość, że niezmiennie jest się dla swojego mężczyzny tą jedyną, cudowną dziewczyną ze snów, wzrusza mnie do łez. Łez szczęścia.


A dlaczego się rozstali?

Ogromne tempo życia i jeszcze większe nasze temperamenty - w powiedziała po rozstaniu z Kulczykiem Joanna Przetakiewicz.


 


Tak Joanna Przetakiewicz poznała Jana Kulczyka

Tak Joanna Przetakiewicz poznała Jana Kulczyka

Tak Joanna Przetakiewicz poznała Jana Kulczyka

Tak Joanna Przetakiewicz poznała Jana Kulczyka

Tak Joanna Przetakiewicz poznała Jana Kulczyka

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!