Tak po Kendall Jenner nie pojechał jeszcze nikt!

przejdź do komentarzy

Pewna modelka napisała list otwarty do Jennerki.

kendall jenner kendall jenner/© Fame/Flynet
Pojawienie się Kendall Jenner w modelingu wzbudziło liczne kontrowersje. Trudno się dziwić, dziewczyna skończyła 18 lat i nagle pojawiła się na wybiegu u Marca Jacobsa. Ileż kilometrów po castingach musi zrobić przeciętna modelka, by pokazać się u tak cenionego projektanta... Kendall przeciętna nie jest, tak samo jak nieprzeciętne są wpływy i znajomości jej mamy, Kris Jenner i siostry, Kim Kardashian.

Dziewczyna została chłodno przywitana przez koleżanki - modelki. Te gasiły papierosy w drinkach Kendall i były dla niej umiarkowanie życzliwe. Dlaczego? Wszystko w swoim liście opisuje Arisce Wanzer, modelka, która zna biznes od brudnej podszewki. Przeciętna modelka musi się porządnie zadłużyć i nachodzić po wielu castingach zanim dostanie możliwość przejścia się po wybiegu u znanego projektanta.Za kulisami cyrk ubrań, fryzur, makijaży, krzyki, wywiady dla Fashion TV (…). Są wszystkie wielkie nazwiska, w tym Twoje osobiste bohaterki i bohaterowie, jak Hanne Gaby Odiele, Karlie Kloss, Joan Smalls, Jamie Bochert, Anna Wintour i Marc Jacobs we własnej osobie - lista się nie kończy!

Naprawdę trafiłaś do pierwszej ligi! Ale czekaj, czy to nie gwiazdka reality show, uczesana i umalowana? Tak, to na pewno Kardashianka albo ktoś taki. Co ona tu robi? Przyjechała metrem? Była na castingu? Z jakiej jest agencji? Nie widziałam jej w ubiegłym sezonie. Czy ona potrzebuje jeszcze WIĘCEJ sławy? WIĘCEJ pieniędzy? Zielonej karty? Czy nie dostaje wystarczająco dużo pieniędzy z tych ignoranckiego amerykańskiego show? Czy jej siostra nie uprawiała z kimś seksu przed kamerą i czy nie czerpie z jego sprzedaży korzyści, by rodzina była sławna? Ta dziewczyna nie zrobiła nawet połowy rzeczy, co ty (pamiętaj, że NIE jesteś "KJ" w tym scenariuszu) i to jest pewne. Jak klocki domina, od Vogue po Givenchy, moda sprzedaje się ignoranckim masom za pieniądze. Co stało się ze sztuką, rdzenną częścią mody? Czy to wszystko naprawdę umarło razem z Alexandrem McQueenem? (…) Cały prestiż bycia "wybraną" przez Marca, Annę czy Ricardo zniknął - to deprecjonuje całe twoje jestestwo. Myślałaś, że jesteś wyjątkowa, że twoja ciężka praca w końcu się opłaciła. Nie zdawałaś sobie sprawy, że te pożądane miejsca były na sprzedaż. (…) Za pięć minut wychodzisz na wybieg, więc palisz, żeby uspokoić nerwy.

Musisz zgasić papierosa, a tu stoi drink Kendall Jenner. I nagle czujesz się trochę lepiej
- tłumaczy modelka z doświadczeniem.


Pełny list znajdziecie tutaj: PEWNA MODELKA NAPISAŁA SZOKUJĄCY LIST DO KENDALL JENNER

A Wy, jak sądzicie - Kendall powinna zrezygnować z modelingu poprzez znane nazwisko (to, że pojawi się hejt było pewne), czy może dobrze robi, że korzysta ze swojej uprzywilejowanej pozycji?


Tak po Kendall Jenner nie pojechał jeszcze nikt!

Tak po Kendall Jenner nie pojechał jeszcze nikt!

Tak po Kendall Jenner nie pojechał jeszcze nikt!

Tak po Kendall Jenner nie pojechał jeszcze nikt!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!