Tak Suki Waterhouse odgrywa się na Cooperze? (Instagram)

przejdź do komentarzy

A może to zachęta do powrotu?

suki waterhouse suki waterhouse/Fame/Flynet, Instagram
Show-biznes zdecydowanie nie sprzyja związkom. To cięgła śledzenie przez paparazzi, presja, nagłówki w kolorowej prasie i, przede wszystkim, życie w rozjazdach i wieczny brak czasu. Taka proza życia przyczyniła się do wygaśnięcie wielu miłości i miłostek. Pięknych, sławnych i wiecznie samotnych pań, które mają niezliczone rzesze fanów skłonnych zrobić niemal wszystko choćby za uścisk dłoni nie brakuje.

Ich związek trwał dwa lata. On postawił sobie jeden cel - zrobić z niej gwiazdę wielkiego formatu. Proponował jej nawet zmianę imienia. Ona nie zawsze szła na ustępstwa. Sławę przyniosła jej też przyjaźń z Carą Delevingne.

W każdym razie, od kilku tygodni Suki Waterhouse (23 l.) i Bradley Cooper (40 l.) już nie są razem. Nie wiadomo, kto z tego powodu płacze bardziej - ona czy on? Plotki głoszą, że on pociesza się teraz w ramionach Jennifer Lawrence.

Na Instagramie Suki kilka dni temu pojawiło się foto z wypoczynku na plaży - piękność pozuje w jednoczęściowym stroju kąpielowym. Na zagranicznych portalach rozpoczęto spekulacje. Suki odgrywa się tak na byłym? A może zachęca go w ten sposób do powrotu? A może to zwyczajna fotka bez podtekstu?

Kto wie...


 

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!