Takiego hejtu na Rozenek jeszcze nie było: HIPOKRYTKA!

przejdź do komentarzy

Obserwujący zarzucają Małgosi, że korzysta z medycyny estetycznej.

małgorzata rozenek majdan małgorzata rozenek majdan/Forum/Akpa/instagram.com/m_rozenek/
Małgorzata Rozenek w wywiadzie dla Wprost zdefiniowała siebie jako feministę, przeciwniczkę zaostrzenia prawa aborcyjnego oraz katoliczkę, która nie wierzy w instytucję Kościoła. Po odważnych wyznaniach Perfekcyjnej, na jej Instagramie rozpętała się burza, jakiej jeszcze na tym profilu nie było.

Rozenek we Wproście mówi, dlaczego nie chodzi na czarne marsze!

Obserwujący stwierdzili, że Majdanowa jest nieszczera. Wypomnieli jej słynną aferę ze stylistą Dody, któremu Małgosia rzekomo zabroniła z nią współpracować:


- Kobiety powinny się wspierać bez względu na poglądy ale blokować styliste do współpracy z innymi kobietami bo kogoś się nie lubi już można. Oj hipokryzja ;)


Oburzona Małgosia zareagowała w komentarzu:

- Alicjo jeżeli nie wiesz o czym mówisz to nie mów.


Zdaniem hejterów, Rozenek kreuje się na specjalistkę od wszystkiego. Oberwało się także twarzy Małgosi - przy której zdaniem obserwujących - coś majstrowała. W ironiczny sposób odnieśli do okładkowego tytułu Wprost "Prawdziwa twarz Rozenek":


- Już dość pustej promocji miłej skądinąd pary.M.R.ekspertką w każdej dziedzinie.Jeszcze tylko chwilkę pomysli i rozwiąże problem głodu i wojen .

- Prawidłowa twarz Rozenek? Heh, ok. W jakimś wywiadzie czy też zdjęciu na insta (nie pamietam dokładnie) Zarzekalaś się, że ze względu na twoje dzieci, ktore kochają zwierzęta rezygnujesz z mięsa. Jak sie to ma do tego, że pozujesz w torebkach ze zwierzęcej skory?[..] Czy to się nie nazywa HIPOKRYZJA?

- Prawdziwa? To znaczy ta przed poprawkami...


Rozenek katuje się GŁODÓWKAMI! Widać, że schudła?

Czy taki niepojęty hejt to cena, jaką gwiazdy muszą płacić za popularność? Z podobnym problemem boryka się Anna Lewandowska, która często pada ofiarom nieprzychylnych komentarzy.

Zobaczcie niesamowitą przemianę Rozenek. Wydać różnicę, o której mówią fani?Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (8): sortuj