Taniec z gwiazdami, 4. odcinek - relacja

przejdź do komentarzy

Ariunbataar dostał 40 punktów, Bułecka odpadł z rywalizacji.

taniec z gwiazdami taniec z gwiazdami/© KAPiF
4. odcinek Tańca z gwiazdami uzmysłowił nam, jak bardzo twórcy i bohaterowie show biorą pod uwagę wszystkie komentarze, jakie pojawiają się po zakończeniu emisji. Dziś Józefowicz był spokojny i nie kłócił się z Gąsowskim. Pavlović zgadzała się z mężem Urbańskiej, a ta - jak umiała - starała się być naturalna.

Widać było, że wszyscy bardzo się starają:)

Starali się także tancerze i gwiazdy. Jurorzy chwalili, wystawili kilka bardzo wysokich not.

Weronika Marczuk usłyszała od Józefowicza, że w jej paso doble brakło "fajnego błysku w oku", Galiński pochwalił figury, noty były tym razem dość wysokie - 7-8-9-8.

Stanisław Karpiel-Bułecka - Pavlović powiedziała, że obcowanie z nim to naprawdę przyjemność, zatańczyłeś najpiękniejszego fokstrota - pochwaliła i dodała, że patrząc na Staszka czuła się, jakby była w innym świecie. Punkty: 8-7-9-7.

Ola Kisio poruszyła Józefowicza, który przyczepił się jedynie do słabej dynamiki w gestach dłoni. Na to samo zwróciła uwagę Pavlović. Podobał mi się jej dzióbek - wyznała, co Gąsowski skwitował stwierdzeniem: A ma czym robić dzióbek. Punkty: 5-7-8-6.

Dariusz Kordek znów wspominał swą trudną przeszłość, opowiadał o losie przedstawiciela handlowego i pracownika korporacji. Widać, że bardzo się stara, aby wrócić do obiegu. Galiński stwierdził, że Kordek ma w sobie taniec, pochwalił wykonanie bardzo trudnych elementów. Józefowicz
też był zadowolony, uznał, że Kordek jest z programu na program lepszy. Punkty: 10-9-10-10.

Michał Szpak zdobył uznanie Jolanty Fraszyńskiej, która doceniła wiarygodność Michała. Galiński podsumował jednym słowem: armagedon! Juror nawoływał do połączenia pasji z techniką. Punkty: 4-8-9-5.

Jagna Marczułajtis usłyszała od Józefowicza, że wyskoczyła z butów narciarskich, miała pani świadomość ciała, jestem pod wrażeniem. Pavlović - Aż mi się nie chce wierzyć, że będę się zgadzać z przedmówcą. Punkty: 6-8-9-8.

Kasia Zielińska ognistym paso doble wywalczyła 3 dziesiątki i jedną dziewiątkę (od Józefowicza).

Bilguun Ariunbataar zaskoczył wszystkich, zwłaszcza Pavlović. Rozpoczynam śledztwo - albo tańczyłeś w swoim kraju, albo jesteś genialny!. Jurorka dodała, że Bilguun ma niesamowitą wrażliwość muzyczno-taneczną. Dostał 4 dziesiątki.

Kacper Kuszewski też stanął na wysokości zadania, Józefowicz stwierdził, że w programie pojawiła się Terpsychora, przeprosił portale plotkarskie za zgodność jurorów. Kacper dostał 3 dziesiątki i jedną dziewiątkę od Józefowicza.

Katarzyna Pakosińska dziś wypadła nieco lepiej, niż ostatnio. Galiński dostrzegł, że celebrytka po raz pierwszy w show bawiła się tańcem. Punkty: 4-8-8-7.

Anna Wendzikowska - Fraszyńska: nieprawdopodobne emocje, jestem pod wrażeniem. Była miłość, namiętność. Bardzo pięknie! Józefowicz: Fantastycznie technicznie, kochani, taniec zaczyna się w oczach, tego mi pani Aniu zabrakło. Pavlović: Najgorszy twój taniec! Przewracałaś się! Punkty:6-9-10-10.

Z programem pożegnał się Stanisław Karpiel-Bułecka.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!