Taniec z Gwiazdami - finał (FOTO)

przejdź do komentarzy

Miłość Walach, nogi Liszowskiej i Shrek.

taniec z gwiazdami taniec z gwiazdami/ © KAPiF

Wszystko w jednym odcinku. Finał Tańca z Gwiazdami pokazał, że jednak widzowie postawili na taniec. Mariusz Pudzianowski z pewnością był jednym z najsympatyczniejszych uczestników programu, jednak to Magda Walach miała talent do tańca.

Trzeba przyznać, że jej freestyle był mistrzowski. Piękne połączenie walca angielskiego i jazzu w ujmującej choreografii. Jak powiedział Piotr Galiński: mistrzowie wybierają walca na finał. Z kolei freestyle Pudziana oddawał pozytywną energię jego i Magdy Soszyńskiej. Pomysł ze Shrekiem był strzałem w dziesiątkę. Było i romantycznie i wyczynowo. A przede wszystkim z pomysłem. Zresztą inwencji partnerce siłacza nigdy nie brakowało.

Dodatkowym plusem był sam strój Pudziana. Czarna Mamba nie mogła oderwać oczu ... od jego pośladków. Inną osobą, która nie odrywała wzroku od parkietu był mąż Magdy Walach, Paweł Okraska. Po programie widać było jak bardzo ją wspierał i jak mocno kibicował. Prawdziwe uczucie w świecie showbiznesu.

Jednak nie tylko bohaterowie finału byli w centrum uwagi. Fotoreporterzy nie dawali spokoju Joannie Liszowskiej, a właściwie jej seksownym nogom. Aktorka wygląda świetnie. Opalona, z ponętnymi kształtami w mini sukience. Włosy jak zwykle w artystycznym nieładzie. Ale parafrazując: kto sławnemu zabroni.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!