Taniec z gwiazdami XIII, 2. odcinek - relacja

przejdź do komentarzy

Widzowie: Zielińska najlepsza, odpadła Marta Krupa.

taniec z gwiazdami taniec z gwiazdami/© KAPiF
W 2. odcinku Tańca z gwiazdami swoje umiejętności pokazały panie. Gwiazdy tańczyły quickstepa oraz rumbę.

Natasza Urbańska robiła wszystko, by zatrzeć nieprzyjemne wrażenie z ubiegłego tygodnia. Na pytanie, jak się czuje, odparła:

- Tak, jak mam napisane na kartce, czyli... dobrze - i zaśmiała się w swoim stylu.

W scenariuszu znalazło się miejsce na jeszcze jeden "żarcik" Nataszy. Gdy Gąsowski przypomniał, że dziś widzowie pożegnają się z jedną z pań, Natasza zapytała czy może chodzi o nią...

Na pierwszy ogień poszła Ola Kisio.
Zatańczyła rumbę z Łukaszem Czarneckim. Galiński stwierdził, że Ola poradziła sobie z "interpretacją techniczną", Józefowicz dorzucił, że taniec zaczyna się w oczach i on go tam zobaczył. Potem poprosił Czarneckiego, żeby się tak nie popisywał swoją techniką, bo i tak wszyscy wiedzą, że tancerzem jest świetnym. Myślę, że będzie lepiej - podsumował.

Punkty: 5-5-10-8


Jagna Marczułajtis nie zachwyciła. Nie z takimi górami sobie radziłaś - powiedziała Fraszyńska. Pani Jago - wypalił Józefowicz, na co Gąsowski poprawił go: Pani Jagno, a Marczułajtis wyprostowała: Można mówić na mnie Jadźka.
Józefowicz kontynuował: W jakim celu pani tańczyła? Potem kazał jej wszystko zostawiać w szatni i mieć fan.


Punkty: 3-5-9-2

Anna Wendzikowska zachwyciła Pavlović swoją nogą umiejętnie ustawiona i prowadzoną podczas rumby. Lewa noga jest boska - wykrzyknęła. Galiński nie mógł się pozbierać: Niesłychanie wspaniale!! - komplementował.

Punkty: 8-8-10-10


Marta Krupa przyznała, że bardzo się boi, jak Polacy ocenią jej język polski. W czasie treningów mówiła o krokach: Nie lubię je... ich... whatever!! - denerwowała się. Quickstep wypadł nieźle, Józefowicz chwalił za bycie sobą. Galiński powiedział: Your sister może być proud!! Poszłaś jak burza, przepiękne akcje swingowe. Krupa po występie wyznała: Dzisiaj poszłam do kościoła się pomodlić, żeby mi dobrze poszło.

Punkty: 5-7-10-9


Weronika Marczuk rozłożyła na łopatki Pavlović, która nie mogła przestać jej kadzić: szczerość, uczuciowość, wrażliwość, subtelność, prawdę! - ekscytowała się. "Dziesiątka", czyli Fraszyńska też podziwiała Weronikę: Zobaczyłam piękną, dojrzałą kobietę.

Punkty: 7-8-10-9


Katarzyna Pakosińska nie trafiła dobrze. Pavlović przyznała, że nienawidzi quickstepa Stefano Terrazzino, z którym tańczyła Kasia. Nie mogłaś lepiej zatańczyć - stwierdziła i dodała: Będę czekała na twoją łacinkę.

Punkty: 4-6-10-5

Katarzyna Zielińska w rumbie z Rafałem Maserakiem. Fraszyńska zauważyła dużo namiętności, miała skojarzenia z Tristanem i Izoldą. Już parę dzieci z tańca powstało - spuentował Gąsowski. Józefowicz gratulował, choć zasugerował też, żeby Zielińska się wyluzowała. Była pani usztywniona za bardzo. Przy okazji Józefowicz zdementował pogłoski, jakoby rozstał się z Nataszą i wybrał Zielińską.

Punkty: 6-7-10-10

Widzowie zadecydowali, że program opuści Marta Krupa. Siostra Joanny źle przyjęła porażkę. Rozpłakała się i widać było, że jest rozczarowana.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!