Taylor Swift i Calvin Harris podpiszą intercyzę?

przejdź do komentarzy

Piosenkarka ma swoją teorię na ten temat.

taylor swift taylor swift/© Instagram
Intercyza zniszczyła niejeden hollywoodzki związek. Gdy Jennifer Lopez (45 l.) i Ben Affleck (42 l.) nieoczekiwanie zerwali swoje zaręczyny, mówiło się o tym, że aktor przestraszył się intercyzy, którą przygotowali dla niego prawnicy ukochanej i postanowił wstrzymać się ze ślubem.

Wiadomo, że Kim Kardashian poprosiła swojego byłego męża, Krisa Humphriesa, o podpisanie umowy majątkowej, by zabezpieczyć swoją wartą wówczas 25 milionów dolarów fortunę.

Ostatnio prasa huczy od plotek o ślubie Taylor Swift (25 l.) i Calvina Harrisa (31 l.). Dj miał oświadczyć się piosenkarce po pięciu miesiącach związku. Trzeba przyznać, że ich związek to strzał w dziesiątkę. Mimo krótkiego stażu w byciu razem Swift i Harris już zostali okrzyknięci najbardziej wpływową parą w show biznesie.

Czy podpiszą intercyzę? Zdecydowanie nie! Takie rzeczy są niezgodne z romantyczną duszą Taylor.

Taylor w ogóle nie podoba się idea podpisywania intercyzy. Uważa, że jest to kompletnie nieromantyczne - jest dla niej poddawaniem się przed startem. Jej zdaniem, kiedy ludzie biorą ślub to chcą być ze sobą zawsze i nie potrzepują intercyzy - zdradza znajomy piosenkarki.


Romantycznie?


Taylor Swift i Calvin Harris podpiszą intercyzę?

Taylor Swift i Calvin Harris podpiszą intercyzę?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!