Taylor Swift o tym, jak stała się kobietą

przejdź do komentarzy

Ma 24 lata. To późno czy w sam raz?

taylor swift taylor swift/© Fame/Flynet
W najnowszym wywiadzie dla Cosmopolitan Taylor Swift (24 l.) opowiada o swojej przeprowadzce do Nowego Jorku. Piosenkarka dorastała w gminie Wyomissing, w stanie Pensylwania. Gdy jej kariera zaczęła nabierać tempa, rodzice zdecydowali się przenieść do Nashville. Dopiero kilka lat temu gwiazda zaczęła podróżować (i pomieszkiwać) w Los Angeles.

Jednak prawdziwym przełomem była samodzielna przeprowadzka do Nowego Jorku. Swift zamieszkała w kupionym apartamencie. Początkowo bała się, że nie da sobie rady w wielkim mieście. Szybko jednak poczuła, że to jej żywioł:

- Dorosłam. Kupiłam mieszkanie w Nowym Jorku i stałam się kobietą. Nie jestem już tą dziewczyną z pierwszej płyty - mówi Taylor.


Piosenkarka podkreśla, że zaczęła zwracać baczną uwagę na podejmowane decyzje. Stara się być odpowiedzialna zarówno w małych, jak i większych rzeczach:

- Zastanawiam się jak się ubrać, jak zaprezentować i jak wypowiedzieć swoje emocje. Jestem młodą kobietą, która ma świadomość odpowiedzialności, jaka na niej spoczywa. Mam fanów, którzy są dla mnie bardzo ważni. Jestem starsza i chcę dojrzewać i starzeć się z wdziękiem. Ten proces już trwa i będzie trwał, gdy będę miała 40 lat - mówi gwiazda.


Jednocześnie wokalistka podkreśla, że rozumie tych, których styl (życia, ale i ubioru) jest bardziej luźny.

- Nigdy nie powiedziałabym innemu artyście: "Powinieneś założyć na siebie coś więcej", bo nie chciałabym, żeby ktoś mnie pouczał mówiąc "Ona powinna zdjąć trochę tych ubrań".


Podoba się Wam konserwatyzm Taylor?Taylor Swift o tym, jak stała się kobietą

Taylor Swift o tym, jak stała się kobietą

Taylor Swift o tym, jak stała się kobietą

Taylor Swift o tym, jak stała się kobietą

Taylor Swift o tym, jak stała się kobietą

Taylor Swift o tym, jak stała się kobietą

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!