Taylor Swift wyglądała prześlicznie na ślubie przyjaciółki

przejdź do komentarzy

Oczarowała wszystkich gości!

taylor swift taylor swift/FameFlynet, Instagram
Taylor Swift (26 l.) rzadko pokazuje swoje prywatne zdjęcia. Tym razem jednak zrobiła wyjątek, czym zaskoczyła swoich fanów. Otóż udostępniła swoją starą fotografię z dzieciństwa, na którym jest wtulona w swoją najlepszą przyjaciółkę Britany Maac. Natomiast na kolejnym zdjęciu jest z tą samą dziewczyną, tylko tym razem jako druhna na jej ślubie.

Ślub jej najlepszych przyjaciół, których zna od dzieciństwa, spowodował nostalgiczne wpisy na jej prywatnym profilu. Wokalistka napisała, że nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak czas szybko mija.

Zobacz więcej: Calvin wiedział, jak wynagrodzić Taylor ciężkie chwile

Spotkałam ją, kiedy żyłam dopiero 10 dni, a jego poznałam w przedszkolu. Teraz oni są małżeństwem, a ja najszczęśliwszą druhną na świecie.


Taylor nie jest jedną z tych osób, które kiedy zdobędą sukces, to odwracają się od swoich przyjaciół. Udowadnia przy tym, że dzięki swojemu talentowi oraz ciężkiej pracy, można osiągnąć naprawdę wiele. Honoruje przy tym swoich najbliższych, którzy wspierali ją w drodze ku spełnieniu marzeń.

Panna Młoda na zdjęciu z tegoroczną laureatką Grammy, napisała:

Najlepsza przyjaciółka, najlepsza rodzina, najlepsza druhna i najlepszy dzień.


W wywiadzie dla People powiedziała, że:

Nigdy wcześniej nie byłam druhną. To był mój pierwszy raz i był on naprawdę, naprawdę dla mnie ważny, ponieważ dotyczył mojej najlepszej przyjaciółki, którą znam od urodzenia.


Co ciekawe, wokalistka sama przyszła na wesele, co odnotowały zagraniczne serwisy plotkarskie. Czyżby jej związek z Calvinem Harrisem miał się ku końcowi? Czyżby nastały ciche dni w związku artystki?

Nic z tych rzeczy! Otóż jej partner nie mógł zjawić się na ceremonii w związku ze swoją pracą. Szkoda, bo Taylor wyglądała obłędnie w swojej eleganckiej, beżowej sukience, przygotowanej specjalnie na tę okazję.

Warto jednak dodać, że choć wszystkie druhny były ubrane tak samo, to wokalistka wyglądała z nich zdecydowanie najlepiej. Z drugiej strony, przecież nie ma się co dziwić. Czyż nie wygląda uroczo?

Czy lubicie Taylor Swift? Jak oceniacie kreacje, którą miała na sobie?


the best friend, the best family, the best groom and the best day ❤

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Brit Maack (@britmaack)
Freshman year.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Taylor Swift (@taylorswift)Senior year.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Taylor Swift (@taylorswift)
Taylor

Taylor

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!