Taylor Swift zainwestowała miliony dolarów w swój związek!

przejdź do komentarzy

Czy Calvin Harris to doceni?

taylor swift taylor swift/© Fame/Flynet, instagram
Związek Taylor Swift (25 l.) i Calvina Harrisa (31 l.) jest doskonałym przykładem na to, że miłość przychodzi znienacka. Piosenkarka, która w licznych wywiadach zarzekała się, że przez najbliższe miesiące chce zostać singielnką, niespodziewanie została trafiona strzałą Amora podczas rozdania BRIT Awards. Po wieczorze spędzonym na rozmowach ze szkockim DJ, Taylor wiedziała, że spotkała tego jedynego i nie rozdzieli ich nic - nawet fakt, że jej luby ma alergię na koty, ulubione zwierzęta panny Swift.

Związek tych dwoje to nie tylko miłość, ale i biznes, bowiem już noszą tytuł najbardziej wpływowej pary w show biznesie. I odbili go nie byle komu, ale samej Beyonce i Jayowi Z.

W każdym razie, Taylor wydała właśnie 4,6 miliona funtów na zamek położony pod Edynburgiem. Po co jej taka posiadłość? By być bliżej ukochanego i jego rodziny.

Calvin jest związany ze swoimi rodzicami, których często odwiedza w rodzinnej Szkocji. Teraz Swift będzie miała pretekst, by nie towarzyszyć mu podczas tych podróży - w końcu kupiła zamek, który nie może stać pusty.


Taylor Swift zainwestowała miliony dolarów w swój związek!

Taylor Swift zainwestowała miliony dolarów w swój związek!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!