Ted Williams - bezdomny o złotym głosie - to niezłe ziółko

przejdź do komentarzy

Już zgarnęła go policja.

ted williams ted williams/YouTube
Ted Williams został nowym ulubieńcem Ameryki po tym, jak sympatyczny bezdomny o złotym głosie trafił do mediów, opowiadając wzruszającą historię swojego upadku, trzeźwienia i wychodzenia z nałogu, a w końcu szczęśliwego trafu, kiedy to ktoś zamieścił nagranie z nim na YouTube.

Okazuje się jednak, że 53-letni mężczyzna znany jest już policji - w kartotekach znajdziemy kilka jego zdjęć, zrobionych przy okazji różnych zatrzymań, a to z powodu kradzieży, a to włamania, czy posiadania narkotyków.

Najnowsze miało miejsce w poniedziałek. Policja została wezwana do jednego z hoteli w Los Angeles, gdzie Ted przebywał ze swoją córką.


O ok. 9 wieczorem lokalnego czasu inni goście zaczęli skarżyć się na krzyki dobiegające z pokoju tych dwojga. Ochrona natychmiast wezwała policję. Williamsa i jego córkę przewieziono na komisariat, ale nie postawiono im żadnych zarzutów i po krótkim przesłuchaniu wypuszczono.

Ted przyjechał do Los Angeles, by na antenie telewizji pojednać się z byłą żoną, Patricią Williams, matki pięciorga z dziewięciorga jego dzieci.

Jak widać ten "skromny człowiek" ma zamiar zarabiać na swojej przeszłości, ile tylko się da.

Jego historia tak poruszyła Amerykanów, że stacja FOX już poszukuje kolejnych bezdomnych z ukrytymi talentami.


Szykuje się "America's Next Homeless Person".- Moja córka mnie zaatakowała! - broni się Williams na antenie. Córka odpiera zarzuty.

Rodzina już wzajemnie obrzuca się błotem.

- On ciągle pije! - twierdzi Janey Williams.

- Nie wiem, jak ona ma zamiar to udowodnić, bo to nieprawda - rzuca jej ojciec.

Bagienko.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!