Tego nie widzieliście o Aleksym Komorowskim!

przejdź do komentarzy

Co robił zanim studiował aktorstwo?

aleksy komorowski aleksy komorowski/KAPiF
Kiedy wkroczył pewnym krokiem do polskiego show-biznesu, wiele pań uznało go za najprzystojniejszego aktora w naszym kraju. Maciek Zakościelny i Mateusz Damięcki mogą czuć ukłucie zazdrości, zwłaszcza że Aleksy Komorowski bryluje teraz na salach kinowych w komedii romantycznej Dzień dobry, kocham cię, gdzie gra u boku Basi Kurdej-Szatan. Wiecie, że to ciacho nie zawsze planowało aktorstwo?

Aleksy udzielił właśnie wywiadu w magazynie Joy, w którym zdradził, że chciał zrobić niezły interes w Chinach. Wcześniej poszedł na studia ekonomiczne:

- Plan był prosty. Chciałem wyjechać do Chin. Jeśli już miałbym coś sprzedawać, to tylko im (...). Pojechałem nawet do Szanghaju, żeby uczyć się chińskiego. To miasto jest gigantyczne!


Przypadek sprawił, że Komorowski poszedł na egzamin na Akademię Teatralną:

- Na studiach, jak ktoś drukuje coś albo kseruje, chcesz, żeby dla ciebie też zrobił kopię. Bo na pewno są to jakieś cenne notatki albo skrypty. W ten sposób wszedłem w posiadanie wierszy, których uczył się mój kolega z wydziału zarządzania przed egzaminem na studia aktorskie. Pomyślałem sobie: Dobra, to może ja też się ich pouczę...


Dobry wybór!

 


Tego nie widzieliście o Aleksym Komorowskim!

Tego nie widzieliście o Aleksym Komorowskim!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj