Tego nie wiedzieliście o Agnieszce Szulim (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Nikt by się nie spodziewał.

agnieszka szulim agnieszka szulim/KAPiF
Jakie określenia pasują do Agnieszki Szulim? Przebojowa, szalona, ambitna? A może wstydliwa i trzymająca się spódnicy mamusi? Okazuje się, że prezenterka jako dziecko wcale nie należała do tych odważnych.

Szulim udzieliła ostatnio wywiadu agencji NewseriaLifestyle, w którym wyznała, że w dzieciństwie była jedynaczką, nie lubiła rozstawać się z rodzicami i miała kłopoty z nawiązywaniem kontaktów z rówieśnikami:

– Jak jeździłam z rodzicami na wczasy, to zawsze myślałam, czy sobie znajdę koleżankę na tych wczasach. To było coś, co mi zaprzątało głowę, bo nie byłam hop do przodu, absolutnie.


Ukochana Piotra Staraka była bardzo grzeczna i miała swoje pasje:

– Siedziałam na chodniku i rysowałam, ewentualnie na jakichś kartkach, nie było mnie cały dzień. Nie zawracałam głowy dorosłym. To się zmieniło w liceum, moi rodzice to bardzo odczuli. To był, myślę, najgorszy okres w ich życiu związany ze mną, ale później wróciłam do siebie, zeszłam na ziemię, ale już na studiach.


Nie sądziła, że będzie gwiazdą tv:

– To, że sobie wybrałam pracę w telewizji, jest w ogóle dosyć dziwne, ale to chyba tak trochę na przekór. Pozwoliło mi to przełamać tę moją nieśmiałość.


Dobry wybór!
Tego nie wiedzieliście o Agnieszce Szulim (VIDEO)

Tego nie wiedzieliście o Agnieszce Szulim (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!