Tego nie wiedzieliście o dziewczynie Wojewódzkiego

przejdź do komentarzy

Renata Kaczoruk jest nie tylko modelką.

renata kaczoruk renata kaczoruk/© KAPiF
Renata Kaczoruk oprócz tego, że jest modelką, jest znana z faktu, iż spędza czas z Kubą Wojewódzkim. Przed wyborami modelka mocno angażowała się w kampanię - zachęcała ze wszystkich sił do głosowania na Bronisława Komorowskiego.

I nie ma w tym nic dziwnego, bo Kaczoruk - jak dowiadujemy się z jej rozmowy z agencją informacyjną Newseria Lifestyle, jest blisko ludzi polityki już od dawna.

Modelka współpracuje między innymi z Michałem Bonim, posłem do Parlamentu Europejskiego, wcześniej ministrem w ekipie Donalda Tuska. Boni wspiera polskie start-upy, a Kaczoruk angażuje się w te działania.

- Ja te wątki równolegle od zawsze prowadziłam, tzn. modeling był dla mnie jednym światem, ale istniały inne i od wielu lat staram się nie tylko pracować jako modelka, lecz także rozwijać się na innych obszarach - mówi Renata Kaczoruk.


Dziewczyna Wojewódzkiego podkreśla, że modeling pozostaje jej ulubionym zajęciem:

- Modeling pozostaje czymś, co kocham i co mnie fascynuje, bawi i sprawia mi ogromną radość. Jest szansą na poznawanie kreatywnych, fantastycznie myślących ludzi i daje potencjał do kreatywnego rozwoju. To jest fantastyczne, to jest tyle inspiracji, wrażeń estetycznych, że nigdy nie będę chciała z tego zrezygnować.


Modelka zapewnia też, że snuje plany na przyszłość związane właśnie z branżą modową. Rozpoczęła już własny projekt, o którym niedługo opowie.

Tego nie wiedzieliście o dziewczynie Wojewódzkiego

Tego nie wiedzieliście o dziewczynie Wojewódzkiego

Tego nie wiedzieliście o dziewczynie Wojewódzkiego

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!