Tego ruchu Jaya Z nie przewidział nikt

przejdź do komentarzy

Ten, to ma łeb do interesów.

jay z jay z/© Fame/Flynet
Jay Z (46 l.) osiągnął w życiu wszystkie założone przez siebie cele. Ba, ma nawet więcej, bo jako nastolatek biorący udział w osiedlowych strzelaninach, nie śnił o tym, że poślubi jedną z piękniejszych kobiet na świecie i stanie się cenionym producentem muzycznym.

Zobacz: Rzadki widok - Beyonce na ulicy pod obstrzałem paparazzi (FOTO)

Rok temu raper nabył podupadający streaming muzyczny, serwis Tidal. Zapłacił za niego 56 milionów dolarów i dzięki swoim znajomościom, i wpływom w świecie muzyki uczynił giganta konkurującego z iTunesem czy Spotify.

Tidal ma wyłączność na utwory Rihanny, Beyonce. Wielu muzyków, w tym Kanye West, godzi się, by ich nowe albumy początkowo były dostępne jedynie u Jaya Z.

Tak Shawn Carter stworzył kurę znoszącą złote jajka. Nie obyło się jednak bez przeszkód - okazało się, że liczba użytkowników serwisu została zawyżona w momencie przejęcia portalu przez rapera.

Zobacz: Kanye West chce, żeby fani mu płacili!

W każdym razie, Jay Z nie chce już bawić się w streaming. Osiągnął sukces, dopiął swego i się znudził. Pan Carter sprzedaje Tidal. Chętnych nie brak - ofertę kupna złożyły już firma Apple i Samsung. Nieoficjalnie mówi się o sumie 100 milionów dolarów.


Tego ruchu Jaya Z nie przewidział nikt

Tego ruchu Jaya Z nie przewidział nikt

Tego ruchu Jaya Z nie przewidział nikt

Tego ruchu Jaya Z nie przewidział nikt

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!