Telekamery 2007

przejdź do komentarzy

Nie byliście na rozdaniu Telekamer 2007? ;-) Ejże!

telekamery telekamery/Kapif
Nie oglądaliście ich rozdania w telewizji?

Kozaczek zapewni wam skrót wszystkiego. Gotowi? Prezentujemy Telekamery w kropelce.

Zaczniemy od duetu Cichakiel. Polska dorobiła się swojej Brangeliny, więc trzyma się jej kurczowo - w taki oto sposób swoim tańcem Kasia Cichopek i Marcin Hakiel uświetnili rozpoczęcie gali.

Drugą gwiazdą trzymaną łapczywie przez polskie media jest Grażyna "Torbina" Torbicka. Znana bardziej jako konferansjerka niż dziennikarka, widziana częściej w rozpuszczonych włosach, niż w eleganckich koczkach. A szkoda - Kozaczek marzy o tym, aby zobaczyć panią Grażynkę w elegancko upiętych puklach. Tak dla odmiany.

Torbinie partnerował Cezary Pazura, który na swoje nieszczęście musiał sypać tekstami układanymi przez kogoś z typowo angielskim poczuciem humoru. Królowa angielska może by się pośmiała.

W takich sytuacjach Kozaczek zaczyna marzyć o tym, by konferansjerom kiedyś zgubiły się wszystkie notatki, bo w końcu lepszy już twórczy bałagan niż śmiech sali, który rozlega się na sali dopiero głuchą minutę po zakończeniu dowcipu.

Co do samych nagród, to lista laureatów przestawia się następująco:

Informacje: Kamil Durczok - "Fakty"
Publicystyka: Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski - "Teraz My!" (TVN)
Rozrywka: Szymon Majewski - "Szymon Majewski Show" (TVN)
Serial obyczajowy: "Magda M."
Serial kryminalny: "Kryminalni"
Serial komediowy: "Niania"
Aktorka: Joanna Brodzik - "Magda M."
Aktor: Paweł Małaszyński - "Magda M.", "Oficerowie"
Kabaret: Ani Mru Mru
Muzyka: Piotr Rubik

Dla nas jednak sprawa statuetek i zaproszonych gości jest kwestią drugorzędną, jako że każdy ma swoje własne typy. Kozaczek wygłodniałym okiem przeglądał jednak zdjęcia zaproszonych na galę gwiazd i gwiazdek, a wszystko to w poszukiwaniu inspiracji.

Niestety, nieodnalezionych...

Przede wszystkim dlatego, że nasze rodzime celebrities są wyjątkowo zachowawcze jeśli chodzi o modę.

Te natomiast, które odważą się na krok niezgody z powszechnymi gustami, owszem, krok robią, ale niekoniecznie do przodu.

Mowa np. o Ewie Kasprzyk, której jarzębinowe korale i lamparcia sukienka okazały się być nie do końca trafnym wyborem. Przynajmniej nie w tym wieku i nie przy takiej okazji.

Rozczarowaniem wieczoru okazała się Renata Dancewicz - tutaj powstrzymamy się od komentowania kreacji. Prawdziwą złośliwość zostawiamy komu innemu. No, może napiszemy tylko, że staraliśmy się znaleźć jakąś zaletę, element piękna w stroju... Skończyło się na stwierdzeniu, że przynajmniej panowie nie byli w jej towarzystwie rozproszeni nadmiarem uroku.

Oczywiście od każdej reguły są wyjątki. I tak w tym wypadku nasze typy to Agnieszka Włodarczyk i Agnieszka Dygant. Imienniczki wystąpiły w kreacjach o fioletowym odcieniu, przy czym panna Włodarczyk ujęła nas szczególnie nieszablonowym zestawieniem złota i fioletu. Oczywiście jest to rzecz gustu, ale my doceniamy tę - naszym zdaniem udaną - próbę łamania dominacji galowej czerni.

Oczywiście są gusta i guściki. Każdy ma prawo do własnego zdania. Czytelnicy mają zatem do dyspozycji komentarze, do oglądania fotki i materiały video.


telekamery 2007
telekamery 2007
telekamery 2007telekamery 2007
telekamery 2007telekamery 2007
ktelekamery 2007kolekcja sylwii majdan
telekamery 2007telekamery 2007
telekamery 2007telekamery 2007
telekamery 2007telekamery 2007Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!