Teleprompter na Miss Universe pokazywał WŁAŚCIWĄ Miss

przejdź do komentarzy

Zawinił tylko i wyłącznie prowadzący, Steve Harvey.

pia alonzo wurtzbach pia alonzo wurtzbach/© StarStock
Skandalu z Miss Universe 2015 ciąg dalszy.

Okazuje się, że wszystkie inne Miss wiedziały o tym, kto jest właściwą zwyciężczynią, ale miny miały "wstrząśnięte, nie zmieszane", gdy patrząc na prompter zobaczyły Miss Filipin, zaś prowadzący Steve Harvey ogłosił, iż korona wędruje do Miss Kolumbii.

Ostatecznie Pia Wurtzbach otrzymała należny jej tytuł.

Zanim do tego doszło, piękne kandydatki stały na scenie zupełnie nie wiedząc, co myśleć o zaistniałej sytuacji. Każda z nich widziała na ekranie, że wygrała reprezentantka Filipin.

- Cała nasza reszta, 77 innych kandydatek, było ustawionych w rzędzie na scenie i zobaczyłyśmy na monitorze: "Filipiny, proszę przejść się jako Miss Świata" po tym, jak Kolumbijka została koronowana - wyznała Miss Australii, Monika Radulovic.
 


Przeżyjmy to jeszcze raz:
Teleprompter na Miss Universe pokazywał WŁAŚCIWĄ MissTymczasem z rezultatem nie zgadza się obecna Miss Niemiec, Sarah-Lorraine Riek:

- Nie mogłam w to uwierzyć - mówi w odniesieniu do całej afery. - Tak cieszyłam się, że wygrała Kolumbia, ona na to zasługiwała. Nie cieszy mnie prawdziwy rezultat i innych dziewczyn też.


Panna Riek już przeprosiła za swoją wypowiedź, ale niesmak pozostał. Nie od dziś wiadomo, że słodko-lukrowany obraz przyjaźni za kulisami Miss to mit.

Teleprompter na Miss Universe pokazywał WŁAŚCIWĄ Miss

Miss Niemiec, Sarah-Lorraine Riek"Nie mogłam w to uwierzyć - mówi w odniesieniu do całej afery. - Tak cieszyłam się, że wygrała Kolumbia, ona na to zasługiwała. Nie cieszy mnie prawdziwy rezultat i innych dziewczyn też."Teleprompter na Miss Universe pokazywał WŁAŚCIWĄ Miss

Cała nasza reszta, 77 innych kandydatek, było ustawionych w rzędzie na scenie i zobaczyłyśmy na monitorze: "Filipiny, proszę przejść się jako Miss Świata" po tym, jak Kolumbijka została koronowana - wyznała Miss Australii, Monika Radulovic.Teleprompter na Miss Universe pokazywał WŁAŚCIWĄ Miss

Teleprompter na Miss Universe pokazywał WŁAŚCIWĄ Miss

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!