TEN film z Paulem Walkerem jeszcze nigdy nie był pokazywany! (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Producenci sądzili, że STRACILI te ujęcia NA ZAWSZE.

paul walker paul walker/FameFlynet, Youtube
Na kanale motoryzacyjnym GTChannel udostępniono film z Paulem Walkerem, w którym wykorzystano nigdy nieemitowane sceny. Wideo udowadnia, jak wielką stratę poniósł świat filmowy, w związku ze śmiercią aktora.

Zobacz więcej: Tak tymczasowo ożywiono Paula Walkera

Zdjęcia pochodzą z 2012 roku, kiedy Walker odwiedzał warsztat tuningowy Mine’s Motor Sports, mieszczący się w Japonii. Aktor testował wtedy Nissana R35 GT-R z 600-konnym silnikiem i napędem na cztery koła.
Paul, jako miłośnik sportowych samochodów, często brał udział w pokazach oraz specjalistycznych testach motoryzacyjnych.

Producenci byli przekonani, że ujęcia, które wykorzystano w filmie, zostały na zawsze utracone w postprodukcji. Jak twierdzą twórcy, materiał filmowy został odnaleziony, gdy firma zmieniała lokalizację swojego biura i robiła porządki z niepotrzebnymi zdjęciami.

Zobacz więcej: Walker zagra w filmie Szybcy i Wściekli

Twórcy wykorzystali do filmu również fragmenty, które wcześniej pokazywano. Niektórzy internauci zarzucili tym samym producentom, że film "nie wnosi niczego nowego". Mimo to, filmowy przekonują, że wiele ujęć nie zostało nigdy użytych do tej pory. Przyznają przy tym, że pewną część udostępnionego materiału rzeczywiście pokazano w 2012 roku.

Co ciekawe, film udostępniono zaledwie kilka dni po tym, jak jego córka Meadow Walker otrzymała 10,1 mln dolarów odszkodowania. Można zatem go traktować, jako dodatkowy hołd w stronę zmarłego aktora.

Zobacz więcej: Meadow Walker uczciła urodziny ojca w specjalny sposób

Administratorzy GTChannel powiadomili Internautów, że wszystkie zyski z filmu zostaną przekazane na fundację im. Paula Walkera.

Przypomnijmy: aktor zginął 30 listopada 2013 roku w wypadku samochodowym. W tragedii śmierć poniósł również kierowca wyścigowy Roger Rodas.

Niepublikowany FILM z Paulem Walkerem ujrzał światło dzienne!

Niepublikowany FILM z Paulem Walkerem ujrzał światło dzienne!

Niepublikowany FILM z Paulem Walkerem ujrzał światło dzienne!

Niepublikowany FILM z Paulem Walkerem ujrzał światło dzienne!Niepublikowany FILM z Paulem Walkerem ujrzał światło dzienne!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!