Ten pies właśnie zarobił więcej niż ja przez całe życie

przejdź do komentarzy

To jeden z komentarzy na... fanpage'u Chiki - psa, którego Wardęga przebrał za pająka.

sa wardęga sa wardęga/You Tube zrzut ekranu
Ten pies właśnie zarobił więcej niż ja przez całe życie - to chyba najlepszy komentarz, jaki znalazł się na facebookowym fanpage'u Chica the Dog Spider, czyli psa, którego Sylwester Wardęga przebrał za pająka i wypuścił "w miasto".

Jak mówił w wywiadzie dla TVP Info, z pieskiem pracowało mu się trochę trudniej, niż z ludźmi. Chica nie zawsze robiła to, co Wardęga jej kazał, wiele ujęć trzeba było powtarzać.

Ostatecznie psiak stanął na wysokości zadania. Wystraszył przechodniów (czy przypadkowych? czytajcie tutaj) i zawalczył o tytuł rekordzisty polskiego YouTube.

Podczas wizyty w studio TVP dziennikarka pytała, czy autor filmu o psie - pająku nie boi się reakcji obrońców praw zwierząt, w końcu Chica musiała biegać w stroju pająka przez dłuższy czas.

Sylwester odparł, że pies lubi popularność i że nie przeszkadzał mu kostium.

A rekordową ilość wyświetleń pan świętował z psiakiem tańcząc z nim w rytm muzyki disco, który to taniec został oczywiście zarejestrowany na FB.

A teraz ostatnie dane - Chica the DogSpider ma już ponad 75 tysięcy polubień, a film na YouTube ponad 61 milionów odsłon!!!


No ładnie!Z Chicą i Sylwestrem Wardęgą sfotografował się też Łukasz Jakóbiak


Post użytkownika Łukasz Jakóbiak.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!