Ten post Lewandowskiej jej fani uznali za genialny, ale...

przejdź do komentarzy

...nie wszyscy go "kupili". Ktoś napisał wprost: "Co ty możesz wiedzieć o..."

anna lewandowska anna lewandowska/© KAPiF
Anna Lewandowska (27 l.) do tej pory była uznawana głównie za "guru zdrowego stylu życia". Żona Roberta Lewandowskiego w mniejszym niż Ewa Chodakowska stopniu zajmowała się psychologią, bardziej koncentrowała się na ćwiczeniach i diecie.

Zobacz: Anna i Robert Lewandowscy z.. córeczką. O co chodzi?

W niedzielę jednak na blogu trenerki pojawił się post, który wielu jej czytelników uznało za bardzo ważny. Lewandowska pisze w nim o pewności siebie.

Trenerka podaje konkretne rady, dzięki którym można nabrać odwagi w kontaktach z ludźmi, wzmocnić poczucie własnej wartości, polubić siebie i uwierzyć we własne siły.

Dla wielu internautów rady Anny okazały się niezwykle ważne i potrzebne. Jednak nie wszyscy uznali, że gwiazda jest odpowiednią osobą do udzielania porad "o życiu":

Co ty możesz wiedzieć o codziennym normalnym życiu - zaczęła jedna z czytelniczek bloga.


Czytaj też: Jak nabrać pewności siebie?

Ok ok masz sukcesy sportowe pamiętam ale nie masz pojęcia o normalnym stresującym codziennym życiu. Możesz pisać blogi wrzucać piękne zdjęcia i być wszechwiedząca, a taki zwyklaczek jak ja czyta i sobie myśli skąd masz taką wiedzę na ten temat nie musisz pracować od rana w korporacji żeby utrzymać rodzinę wracasz padnięta do domu robisz szybko obiad sprzątasz i znowu to samo, piszesz bloga o jedzeniu życiu stresie ciekawe tylko jakbyś sobie radziła gdybyś była tym zwyklaczkiem... Łatwo jest pisać o życiu jak nie wiesz co to znaczy prawdziwe życie. Stres to różne pojęcie można się stresować,że straci się pracę i nie będzie się miało na spłatę kredytu lub ilością lajków na swoim blogu... Pozdrawiam - zakończyła internautka.


A jakie są Wasze odczucia? Chętnie słuchacie rad znanych osób, czy raczej uważacie, że są one zbyt oderwane od rzeczywistości?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!