Justyna Żyła ma w planach coś WIELKIEGO!

przejdź do komentarzy

O czym marzy?

justyna żyła justyna żyła/Playboy/Akpa
W mediach zawrzało po tym jak dowiedzieliśmy się kto będzie gwiazdą czerwcowej okładki Playboya. Justyna Żyła zdecydowała się na nagą sesję zdjęciową, co wzbudziło ogromne kontrowersje w polskich mediach.

Internauci podzielili się na takich, którzy twierdzą, że Justyna pokazała jak bardzo jest zdesperowana, inni uważają, że to wykorzystanie pięciu minut i szansa na zaistnienie w polskim show biznesie.Justyna Żyła w telewizyjnym SHOW?! Kariera nabiera tempa!

My skłaniamy się ku tej drugiej opcji. Coraz częściej mówi się o tym, że Justyna pojawi się już niedługo w telewizyjnym show, a wkrótce może nawet napisze książkę!

Na swoim Instagramie Żyła pokasowała wszystkie zdjęcie z mężem, dziećmi, czy swoje własne i zostawiła tylko te, które przedstawiają dania i przepisy. W wywiadzie dla Playboya zapytana o swoje pasje opowiedziała:


Biegam, ale tylko pod górę, chodzę na siłownię, ale przede wszystkim gotuję. To mnie wycisza, uspokaja. Lubię gotować dla siebie, dla innych. Może kiedyś napiszę książkę kucharską (śmiech).
- powiedziała dla Playboya.


Justyna Żyła o relacjach z Piotrem: Wszystko zmierza w dobrym kierunku

Czyżby naprawdę zamierzała wydać książkę?

Cały wywiad już niedługo będziemy mogli przeczytać 18 maja w najnowszym PLayboyu..#chocolate#cake#strowberrys#yummy#☺️😜❤️😘🍫🍴

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (23): sortuj