Termin porodu Kate Middleton już znany!

przejdź do komentarzy

To lada dzień.

kate middleton kate middleton/Fame/Flynet
Nikt nie wątpi w to, że będzie to temat numer jeden w zagranicznych mediach. Pamiętacie jak księżna Kate rodziła księcia Jerzego? Dziennikarze napisali setki, a może i tysiące artykułów na ten temat. Kiedy Middleton opuściła szpital w sukience w kropki, natychmiast porównywano ją do księżnej Diany. Głośno było też o jej figurze, potem rozprowadzano rodzinne portrety, pojawiały się newsy o nianiach chłopca. Nie było ani chwili wytchnienia.

Kiedy okazało się, że następca tronu będzie miał rodzeństwo nie tylko Wielka Brytania biła brawa. Księżna starała się chować brzuszek pod płaszczami, a paparazzi robili wszystko, by go sfotografować. Teraz pojawia się jedno zasadnicze pytanie - kiedy nastąpi rozwiązanie?

Konkretna data jest trzymana w tajemnicy. Okazuje się jednak, że rodzina królewska na pewno spodziewa się terminu porodu między 15., a 30. dniem kwietnia. Dlaczego akurat wtedy? Na te dni wprowadzono specjalne przepisy dotyczące parkowania wokół St. Mary’s Hospital, gdzie znajduje się słynna porodówka.

Czekamy ze zniecierpliwieniem!

 


Termin porodu Kate Middleton już znany!

Termin porodu Kate Middleton już znany!

Termin porodu Kate Middleton już znany!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!