Teść Pippy Middelton oskarżony o GWAŁT! To skandal dla rodziny królewskiej

przejdź do komentarzy

Szczegóły tutaj!

pippa middelton pippa middelton/Newscom/StarStock
Teść Pippy Middelton – młodszej siostry księżnej Kate został oskarżony o gwałt! To wielki skandal dla rodziny królewskiej.

Ślubny makijaż Pippy Middleton świetną inspiracją dla przyszłych panien młodych

David Matthews został oskarżony przez francuskie władze za rzekomy gwałt, którego miał się dopuścić jeszcze w latach 90. 35-letnia kobieta twierdzi, że została zgwałcona przez teścia Pippy Middelton. Kobieta, która oskarża Davida miała mieć wtedy 15 lat. Zdecydowała się dopiero teraz poinformować policję o zajściu, ponieważ wcześniej nie była na to gotowa i przez wiele lat czuła się winna.

David został zatrzymany na lotnisku w Paryżu 27 marca. Po przesłuchaniu został przewieziony do aresztu, gdzie spędził 48 godzin. Może trafić do więzienia na 15 lat.

Gdzie była dziewczyna Harry'ego podczas ślubu Pippy Middleton?

Plotki jednak mówią, że cała sprawa jest jedną wielką „ustawką”. Anonimowe źródło twierdzi, że komuś bardzo zależy na tym by upokorzyć Matthewsa i rodzinę królewską. Są to jednak tylko pogłoski...Teść Pippy Middelton oskarżony o GWAŁT! To skandal dla rodziny królewskiej

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (4): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 06-04-18, 16:30 cytuj
  A co ma do tego rodzina królewska? Pippa ma z nimi tyle wspólnego ile się widzi z siostrą, ona w rodzinie królewskiej nie jest
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 06-04-18, 16:29 cytuj
  Niestety po takim czasie jeśli nie ma ukrytych badań z obdukcji z pobranym badaniem dna/nagraniem z kamery/zdjeciami, To nie ma o czym mówić.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 06-04-18, 14:42 cytuj
  O rany jaki wyploch
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 06-04-18, 12:21 cytuj
  Dowody poproszę. Serio, to chore, że mogę sobie teraz wymyślić, że zgwałcił mnie sąsiad, gdy miałam 14 lat. No i niech teraz udowodni swoją niewinność. Bardzo proszę - zszargana opinia do końca życia. Rozumiem traumy ofiar, współczuję, ale teraz wychodzi na to, że wystarczy jedno słowo kobiety i nikogo nie interesuje kim jest domniemana ofiara i czy ma jakiś inny powód niż prawdziwa krzywda, by mówić to co mówi. Może być nawet osobą niezrównoważoną psychicznie, ale to już opinii publicznej nie interesuje.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!