The Voice - castingi na Górnym Śląsku i na Lubelszczyźnie

przejdź do komentarzy

Kto przeszedł dalej?

the voice the voice/© KAPiF
We wczorajszych dwóch odcinkach The Voice of Poland mogliśmy zobaczyć relację z castingów, jakie odbyły się w Katowicach i w Chełmie.

Kto dostał się do grupy szczęśliwców? W czyim kierunku odwrócili się jurorzy?

Oto oni:

Rafał Szatan - dołączył do drużyny Andrzeja Piasecznego. To kompletnie nie moja estetyka - stwierdził Nergal. Śpiewałeś Steve Wondera, a mam wrażenie jakbyś był w rockowym klimacie - dodała Dąbrowska. Szatan wybrał Andrzeja, świat stanął na głowie - podsumował Nergal.

Dominika Skowron - pewna siebie, dobrze się czuła na scenie. Śpiewa w zespole, pewnie stąd sceniczna świadomość. Odwróciła się jedynie Dąbrowska i to do jej drużyny dołączyła Dominika. Chcę stanąć na milionowej scenie - powiedziała wokalistka na zakończenie.

Ewelina Kordy - zakręcona na punkcie muzyki 35-latka. Zdobyła serce Nergala i Kayah. Możesz być w jej drużynie i być jedną z wielu świetnie śpiewających dam, możesz być w mojej drużynie i absolutnie świecić - kusił Nergal. Łatwo zgadnąć, kogo wybrała Ewelina.

Kaja Domińska - 19-latka, śpiewa w zespole rockowym, była objawieniem tego castingu.
Pierwsza odwróciła się Dąbrowska, na końcu występu Kayah i Piasek. Jesteś dla mnie absolutną sensacją tego wieczoru, dawno nie słyszałam, żeby ktoś tak wiedział, co śpiewa. Wybierz mnie, błagam! - zachęcała Dąbrowska. Tak przejmująco to zaśpiewałaś, świetnie wybrałaś, chce mi się płakać! - przebiła ją Kayah. Nie jestem poetą, a o takich głosach powinno się pisać wiersze - dodał Darski. Kaja wybrała Kayah.

Natalia Skalska poraziła swą energią Piaska. To on będzie opiekował się dziewczyną. Podwójne espresso - podsumował Nergal. Dąbrowska zauważyła fajną chrypkę w głosie.

Adam Miroszczuk ujął Nergala. Adam! Wiedziałem! Czułem to! Jest diabeł w twoim głosie! - cieszył się Darski, któremu do głowy by nie przyszło, że jego imiennik jest śpiewakiem operowym. Miroszczuk zastrzegł, że nie ustąpi, jeśli Darski zacznie go "reformować" w kierunku rockowego wizerunku.

Marta Maliszewska - w ostatniej chwili odwróciła się Dąbrowska. Zauważyła, że Marta nie panuje nad głosem, ale jej potencjał ujął jurorkę. Myślę, że ten program od tego jest, żeby pomóc wypracować głos - stwierdziła Ania. Nergal był podekscytowany, a Kayah doceniła świetne wejście w falset.

Karolina Leszko - sprawnie poradziła sobie z linia melodyczną, w przeciwieństwie do niespełnionego wokalisty, Piotra Lato. Zachwyciła Dąbrowską, Kayah i Piaska. Ostatecznie trafiła w objęcia Kayah.

Marcin Koczot - już zaprawiony w bojach, informatyk śpiewający z Patrycją Markowską. Barwa jego głosu kazała się odwrócić kobietom - Ania nazwała ową barwę "fajną", Kayah - "zajebistą". Może dlatego to ją wolał Marcin. Nergala ujęły tatuaże.

Ares - kolejny freak w drużynie Nergala. Ojciec Aresa był Grekiem, matka Polką. Ares stwierdził, że nie umie śpiewać. Ta mina się nazywa kot srający na pustyni - podsumował mimikę Piaska Nergal. Będziemy bawić ten kraj! - zapowiedział.

Czekamy!Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!